Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

300 EUR vstupný bonus v stávkovej kancelárií Niké

Známa stávková kancelária Niké ponúka bonus v hodnote až 300 €. Vyplácanie je priebežné. Pre získanie bonusu sa treba zaregistrovať v Klube Niké a samozrejme ako vo väčšine stávkových kancelárií, potvrdiť svoj záujem o Vstupný bonus. Po registrácií treba následne do maximálne siedmych dní spraviť vklad na hráčsky účet. Princíp je jednoduchý – už svojim prvým vkladom si nadefinujete, o aký bonus máte záujem.

Niké bonus sa vám pripisuje postupne – vždy, keď pretipujete 1,2-násobok vášho prvého vkladu dostanete 20% z bonusu. Vklad treba pretočiť 6x.

Teda ak si dobijete konto 100 eurami, treba prestávkovať 600 €. Do sumy, ktorú treba prestávkovať sú započítavané iba tikety, ktoré obsahujú aspoň tri športové udalosti a celkový kurz musí byť 1,9 a viac. Nerátajú sa rozspisové stávky, hry TV-Tip a Niké dostihy. Na splnenie týchto podmienok máte 90 dní odo dňa, kedy uskutočníte svoj prvý vklad.

Náš tip: Získajte 100 € bonus vo FORTUNE. Zaregistrujte sa vo Fortune a užívajte si výhodné stávkovanie, tisícky priamych prenosov ročne a najlepšie promo akcie!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.