Informácie pre tipérov

4 výhodné stávky, na ktoré sú vypísané vysoké kurzy a odmeny

Pri stávkovaní je potrebné naplno využívať všetky bonusy, špeciálne akcie, vernostné programy a zvýhodnenia. K tomu neodmysliteľne patria aj špeciálne zvýhodnené stávky, ktoré vám pekne zvýšia celkový kurz tiketu a s ním aj eventuálnu výhru. Tu sú 4 výhodné stávky, na ktoré by ste sa mali bližšie pozrieť.

Terno dňa vo Fortune

Stávkoví kancelária iFortuna.sk má vo svojej ponuke stávku s názvom Terno dňa. Obvykle ide o stávku na jeden konkrétny zápas (niekedy sú v ponuke dva zápasy), pričom môžete natipovať výhru domácich, výhru hostí alebo remízu. Nič iné. Kurzy sú oproti klasickej stávke zvýhodnené a maximálnou možnou stávkou na Terno dňa je 100 eur.

Expert

Expert je špecifický typ stávky, ktorý má v ponuke jedine stávková kancelária iFortuna.sk. Spočíva v tom, že je stanovených niekoľko zápasov (v priemere tak 8), ktoré si všetky musíte dať na jeden tiket a podobne ako pri stávke Terno dňa môžete staviť len na 1, X a 2. Špecifikom tejto stávky je to, že ak všetky zápasy natipujete správne, tak získate okrem sumy, ktorá je odvodená z vkladu a príslušného kurzu, aj špeciálnu prémiu. Tá sa pohybuje v stovkách eur (ak experta správne natipujú viacerí tipujúci, bonus sa prerozdeľuje rovným dielom). Minimálna vsadená suma na stávku Expert je 1 euro.

Favorit dňa vo Fortune

Favorit dňa je ďalšou špeciálnou stávkou Fortuny. Každý deň má v ponuke niekoľko zápasov s označením Favorit dňa, ku ktorým sú oproti bežnej ponuke priradené vyššie kurzy. Ak si na tiket chcete pridať jeden z „favorizovaných“ zápasov, musíte pridať aspoň 4 zápasy z bežnej ponuky (teda dokopy minimálne 5-kombinácia), pri dvoch Favoritoch dňa musíte pridať 6 zápasov z bežnej ponuky a pri troch, 9 zápasov. Navyše platí to, že pri dopĺňané zápasy z bežnej ponuky musia mať kurz aspoň 1,10. Pre bližšie informácie neváhajte navštíviť stránku www.ifortuna.sk.

Big Bank

Tradičná slovenská stávková spoločnosť Niké ponúka svojim tipérom možnosť hrať o Big Bank. Na tiket si musíte dať presne 6 zápasov a staviť aspoň 2 eurá. Ak všetky tipy trafíte, získavate bežnú výhru, ktorá je násobkom vkladu a kurzu. Ak však zároveň aspoň 5 zápasov skončí presne výsledkom 3:1 v prospech tímu, ktorý je písaný ako domáci, získavate navyše obrovskú prémiu (Big Bank) 77 777 eur.

Foto: ©nanaplus/fotky&foto

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.