Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Fortuna vám počas MS v Brazílii garantuje 20 €

Nakoľko stávková kancelária Fortuna ponúka až dve akcie počas MS vo futbale 2014, rozdelili sme príspevok do 2 častí.

1. akcia – stávka bez rizika prehry do 20 EUR pre nových hráčov
Teraz môžte iba vyhrať. Získajte stávku bez rizika – stačí uzavrieť tiket, kde bude Sólo stávka s akýmkoľvek zápasom MS vo futbale 2014. Môžte vybrať aj odvodenú stávku (počet gólov v zápase, handicapy, zápas bez remízy…). Pozor, do akcie sa nepočítajú LIVE stávky, špeciálne (Špeciál a Terno dňa) a taktiež dlhodobé stávky, napríklad na víťaza MS.

Bezrizikovú stávku treba uzavrieť do 7. dní od registrácie a v prípade, že bude stávka nevýherná, už do 24. hodín dostanete peniaze späť. Nečakajte, bavte sa majstrovstvami a využite túto akciu. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

2. akcia – maratón tipovania pre všetkých hráčov
Ponuka platí pre každého hráča Fortuny. Stačí, keď si každý deň od 12.6.2014 do 13.07.2014 stavíte aspoň za 2 EUR (+MP) a stávková kancelária iFortuna.sk vám garantuje výhru 20 €. Na tikete môže byť akákoľvek športová udalosť, ale nerátajú sa LIVE tikety, špeciálne stávky a stávky na e-Športy. Výhry vám Fortuna pripíše na hráčske konto maximálne do 20. júla 2014.

Výstižná recenzia Fortuny

Od Fortuny očakávajte príjemné uživateľské prostredie, proklientský prístup, vysoký vstupný bonus pre nových hráčov (100% do 100 EUR), tisícky live prenosov ročne, kvalitné mobilné stávkovanie a čo je najdôležitejšie – OBROVSKÚ PONUKU KURZOVÝCH STÁVOK.

Neváhajte a berte 20 € zadarmo. Fortuna vás neustále odmeňuje za tipovanie. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.