Informácie pre tipérov

Najlepšia stávková kancelária je momentálne Fortuna

V redakcii sme porovnali stávkové kancelárie a ako víťaz vzišla stávková kancelária Fortuna. V článku si uvedieme dôvody, prečo sme tak rozhodli.

Hodnotenie Fortuny

  1. Šťavnatý registračný bonus do 100 € a navyše 100% stávka bez rizika (teda zadarmo) do výšky až 20 €.
    » 100 € bonus pre novoregistrovaných hráčov funguje na princípe vkladového bonusu. To znamená, že vašim prvým vkladom (ktorý treba spraviť najneskôr do 10 dní odo dňa registrácie) si nadefinujete, o aký bonus máte záujem. Teda pokiaľ vložíte 30 €, máte nárok na 30 € bonus (nakoľko sa jedná o 100% do 100€). Danú čiastku treba maximálne do 90 dní 6x pretočiť a to s minimálnym kurzom 2. Bonus sa vám pripíše následovne – prvých 20% z bonusu dostanete potom, čo prestávkujete 1,2 násobok sumy bonusu a zvyšných 80 % z bonusu dostanete po celkovom pretočení. Pri príklade vkladu vo výške 30 € treba staviť za 180 €. Po uzatvorení stávok v hodnote 36 € dostanete od iFortuna.sk zadarmo 6 € a zvyšných 24 € dostanete, keď pretočíte zvyšok, teda 144 €.

    » Stávku bez rizika možno využiť na zápas Ligy majstrov – sólo stávka (na uzavretie stávky máte 7 dní odo dňa registrácie, nevzťahuje sa na LIVE a špeciálne stávky). Ak bude tip nesprávny, Fortuna vám vráti až 20 €.

  2. Obrovská kurzová ponuka a veľké množstvo live stávok, odvodených stávok – futbal, hokej, tenis, basketbal, Formula 1, moto GP, volejbal, hádzaná, baseball, cyklistika…
  3. Špeciálne stávky – EXPERT (na vybrané udalosti sa vypisuje finančný bonus až 1200 €, stávka bez remízy, strelci gólov, európsky hendikep.
  4. Nemôžeme zabudnúť na špičkovú mobilnú verziu a nadupanú aplikáciu pre Android a iPhone.
  5. Vernostný program Fortuna Klub. Fortuna vás odmeňuje za tipovanie a to tak, že za každé euro na tikete dostanete dva klubové body. Tie možno zameniť za voľné tikety, kurzové zvýhodnenie, rôzne športové predmety a elektroniku, alebo na vyhodnotenie tiketu SMS-kou.
  6. Fortuna vysiela vo svojom streame az 12 tisíc zápasov ročne. Sledujte zadarmo tenisové zápasy z ATP a WTA turnajov, neujdú vám ani tvrdé boje NHL, KHL…

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.