Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Najvyššia slovenská súťaž mení svoj názov. Z Corgoň ligy sa stane Fortuna liga!

Nová spolupráca – Únia ligových klubov aj so svojim marketingovým partnerom UFA Sports Slovakia uzavreli perfektnú zmluvu. Hrdým titulárnym partnerom našej najvyššej futbalovej ligy bude Fortuna. Ide o perfektný strategický krok Fortuny. Silná značka, silné partnerstvo. Zmluva je podpísaná na 4 roky a tak miesto Corgoň ligy, pôjdeme na zápasy Fortuna ligy.

Fortuna - nový partner
Fortuna – nový titulárny partner najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku (na 4 roky).

Stávková kancelária Fortuna bola platinovým partnerom Slovenského futbalového zväzu z čoho môžeme usúdiť, že o podporu športu má veľký záujem (čo môžeme len kvitovať). Z dôvodu, že spoločnosť Heineken Slovensko, a.s. (značka Corgoň) opúšťa titulárne partnerstvo, Fortune sa otvorila skvelá príležitosť presunúť svoje marketingové aktivity a výrazne podporovať našu najvyššiu súťaž.

Pozitívne aktuality z ligy

  • Liga je dramatická. S radosťou píšeme takéto správy. Keď je predzápasom všetko od začiatku jasné a zápasy majú jasných favoritov, inak sa pozerá zápas. Naopak keď je dráma do poslednej sekundy, má to svoje čaro a divák si rozhodne neodbehne od TV.
  • Viac divákov, lepšia atmosféra. Všetko so všetkým súvisí. Jednoducho keď príde viac ľudí, je lepšia atmosféra a môžme sa tešiť na poriadny bengál na štadióne.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.