zzzzStávková kancelária DOXXbet u nás patrí medzi tie najobľúbenejšie stávkové kancelárie vďaka veľmi populárnej kurzovej ponuke a rýchlemu výberu pri podaní kombinovaného tiketu. Internetová stránka www.doxxbet.sk je jednoduchá, prehľadná, nemáte sa na nej kde stratiť. DOXXbet ponúka „základný balík“ v podobe štatistík, livescore, výsledkov a po novom aj zápasové preview. Do pozornosti dávame atraktívny vstupný bonus 100% do 2 000 EUR!

Redakcia radí: Najlepšia stávková kancelária Fortuna práve teraz poskytuje stávku bez rizika prehry až do 30 EUR!

Kurzová ponuka

Ponuka športových podujatí je dostačujúca. Okrem hokeja, futbalu, tenisu a basketbalu môžete tipovať aj na futsal, box, moto športy, rugby, americký futbal, vodné pólo, alebo aj netradičný šach a snooker. Okrem top líg (NHL, KHL, Primera Division, Premier League a radu ďalších) nájdete v kurzovej ponuke aj menej známe ligy ako napríklad taliansku Seriu B, C1 …

Inak môžete využiť atraktívnu ponuku live stávok. DOXXbet si prichystal pre svojich hráčov jednu perfektnú stávku, na ktorú inde len ťažko narazíte. Ide o stávku na shootout, ktorá je poskytovaná k NHL zápasom. Under – over stávky, stávky bez remízy, strelci gólov, výsledok zápasu po polčase, konečný, alebo po setoch, hendikep na gemy sú všetko samozrejmosťou. Spoločenské stávky sa v ponuke nenachádzajú, ale koho už zaujíma či Superstar vyhrá Janko či Marienka.

Zaregistrujte sa v DOXXbete a ihneď si môžete na svoj hráčsky účet vložiť peňažné prostriedky. Využiť sa dá kreditná/debetná karta aj bankový prevod. Kým pri vklade sa žiaden poplatok neplatí, za výber si priplatíte 5% sumy výberu.

Výborný 100% vstupný bonus do 2 000 EUR

Noví hráči môžu získať bonus 100% z vášho prvého vkladu, maximálne do výšky 2000 eur. Pre získanie bonusu musíte sumu vkladu vsadiť 10, alebo 16 krát (závisí od výšky prvého vkladu, pozrite si tabuľku nižšie) a to na 10 rôznych tiketov, pričom minimálny kurz týchto tiketov musí byť aspoň 2,00. Okrem toho, na splnenie týchto podmienok máte až 90 dní.

Prehľadná tabuľka pravidiel a podmienok

Tabuľka podmienok pre získanie bonusu v DOXXbet.sk

DOXXbet ponúka ešte jeden typ bonusu a to Priateľský bonus. Ak privediete na ich herňu nového hráča, ktorý sa zaregistruje, máte šancu získať určitú sumu peňazí, podľa toho, koľko stávok váš priateľ uzatvorí. Dokopy môžete získať maximálne 25 eur, ak váš priateľ uzatvorí 50 stávok, každú aspoň za 5 eur, s kurzom minimálne 1,50.

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.