Informácie pre tipérov

Tipuj zápasy v najväčšej tipovačke a vyhraj peniaze!

Kurzové stávky na tipermesiaca.skZapojte sa do súťaže o peniaze respektíve kredity na tipovanie zápasov na TiperMesiaca.sk a hrajte každý mesiac o celkovo 100 EUR! Je na vás, čo s výhrou spravíte! V tejto tipovačke sa tipuje ako v skutočnej stávkovej kancelárií.

Vždy v 1., 8., 16. a 24. deň v mesiaci je v sekcii kurzových stávok pridaných 10 nových zápasov, na ktoré môžete staviť 20, 40, 60, 80 alebo 100 bodov a podľa vypísaného kurzu na stávku už získate potenciálny počet bodov. Na každý zápas sa vypisujú tri klasické stávky – 1, X a 2.

Mimochodom stávky sa vyhodnocujú v tie dni, kedy sú pridávané aj nové zápasy. Výnimka platí len pre stávky podané po 24. dni. Tie sú vyhodnotené posledný deň v mesiaci, kedy je ukončené kolo.

Začiatok nového mesiaca začínate s 2000 bodmi a čo je skvelé, tipovať možno aj keď ste v mínuse.

Koľko je výhercov?

Každý mesiac je nové kolo, z ktorého vzídu štyria výhercovia. Prvý vyhrá 40.00 €, strieborná priečka vám vynesie 30.00 €, bronz je ohodnotený sumou 20.00 € a štvrtý, teda posledný výherca daného kola vyhrá 10.00 €.

Výhra vám bude pripísaná na hráčske konto vo Fortune a je na vás, či ju zhodnotíte a stavíte si, alebo si peniaze necháte vyplatiť.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.