Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Získajte bonus v stávkovej kancelárií Tipsport (100eur)

Obľúbená stávková kancelária Tipsport si pre nových hráčov pripravila šťavnatý vstupný bonus 100% až do výšky 100€. Čo to znamená? Oných 100% predstavuje to, že bonus je stanovený vo výške 100 % z hodnoty prvého vkladu na Hráčsky účet (keď spravíte vklad napríklad 50€, získate nárok na bonus v hodnote 50€).

Bonus získate tak, že sa zaregistrujte na Tipsport.sk a počas registrácie zaškrtnete políčko, že máte záujem o bonus. Následne treba spraviť vklad a do 6 mesiacov odo dňa, kedy ste spravili vklad pretočiť danú sumu 10x. Dobrou správou je to, že sa do bonusu započítavajú všetky stávky a to s minimálnym celkovým kurzom na tikete 2:1.

Tipsport okrem iného ponúka tisíce priamych prenosov ročne a k ním aj výhodné LIVE stávky. Sledujte naživo NHL, alebo Primera División a stávkujte. Užívajte si šport s Tipsportom. Neváhajte a zaregistrujte sa v Tipsporte!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.