Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Získajte šťavnatý vstupný bonus 150 eur v DOXXbete

Stávková kancelária DOXXbet.sk poskytuje vkladový bonus pre nových hráčov. T.j. bonus predstavuje percentuálny podiel z vášho prvého vkladu a to 50% do 150.00 €. Jednoduchá matematika, ak chcete bonus vo výške 50 EUR, dobite sa 100-eurami a pod. Tipéri, ktorí chcú vydojiť DOXXbet čo najviac, by mali spraviť svoj prvý vklad v sume 300 EUR a po splnení podmienok si peniaze jednoducho vytiahnuť, alebo reinvestovať spät do dobrých stávok.

Podmienky získania bonusu

  • Váš prvý vklad v stávkovej kancelárií DOXXbet treba pretočiť minimálne 10 krát a to na 10 rôznych tiketoch. Kurz musí byť rovný, alebo väčší ako 2.
  • Ak sa budú opakovať rovnaké tipy na tú istú udalosť, nerátajú sa do podmienok resp. čiastky, ktorú treba pretočiť. Teda ak vytvoríte tri tikety na jeden zápas, nezapočíta sa ani jedna stávka.
  • Podmienky je potrebné splniť do 60 dní. O bonus treba potom požiadať v hráčskom konte v sekcii Správca účtu -> Vstupný bonus. V tejto sekcii vidíte aj čo už ste splnili a čo ešte treba spraviť, aby boli všetky podmienky dokonané.
  • Vklad treba vykonať do 7 dní odo dňa registrácie.
  • Do sumy, ktorú treba prestávkovať sú započítavané všetky tikety s daným kurzom, ale rozpisové a skupinové stávky sú vylúčené z podmienok pre získanie 50% bonusu z vášho prvého vkladu.

Neváhajte a tipujte výhodnejšie! Zaregistrujte sa na DOXXbet.sk a užívajte si pohodlné stávkovanie a exkluzívne promo akcie.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 999 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2018 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Dizajn navrhli Theme Junkie. TOPlist TOPlist

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas.