Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

300 EUR vstupný bonus v stávkovej kancelárií Niké

Známa stávková kancelária Niké ponúka bonus v hodnote až 300 €. Vyplácanie je priebežné. Pre získanie bonusu sa treba zaregistrovať v Klube Niké a samozrejme ako vo väčšine stávkových kancelárií, potvrdiť svoj záujem o Vstupný bonus. Po registrácií treba následne do maximálne siedmych dní spraviť vklad na hráčsky účet. Princíp je jednoduchý – už svojim prvým vkladom si nadefinujete, o aký bonus máte záujem.

Niké bonus sa vám pripisuje postupne – vždy, keď pretipujete 1,2-násobok vášho prvého vkladu dostanete 20% z bonusu. Vklad treba pretočiť 6x.

Teda ak si dobijete konto 100 eurami, treba prestávkovať 600 €. Do sumy, ktorú treba prestávkovať sú započítavané iba tikety, ktoré obsahujú aspoň tri športové udalosti a celkový kurz musí byť 1,9 a viac. Nerátajú sa rozspisové stávky, hry TV-Tip a Niké dostihy. Na splnenie týchto podmienok máte 90 dní odo dňa, kedy uskutočníte svoj prvý vklad.

Náš tip: Získajte 100 € bonus vo FORTUNE. Zaregistrujte sa vo Fortune a užívajte si výhodné stávkovanie, tisícky priamych prenosov ročne a najlepšie promo akcie!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.