Informácie pre tipérov

4 výhodné stávky, na ktoré sú vypísané vysoké kurzy a odmeny

Pri stávkovaní je potrebné naplno využívať všetky bonusy, špeciálne akcie, vernostné programy a zvýhodnenia. K tomu neodmysliteľne patria aj špeciálne zvýhodnené stávky, ktoré vám pekne zvýšia celkový kurz tiketu a s ním aj eventuálnu výhru. Tu sú 4 výhodné stávky, na ktoré by ste sa mali bližšie pozrieť.

Terno dňa vo Fortune

Stávkoví kancelária iFortuna.sk má vo svojej ponuke stávku s názvom Terno dňa. Obvykle ide o stávku na jeden konkrétny zápas (niekedy sú v ponuke dva zápasy), pričom môžete natipovať výhru domácich, výhru hostí alebo remízu. Nič iné. Kurzy sú oproti klasickej stávke zvýhodnené a maximálnou možnou stávkou na Terno dňa je 100 eur.

Expert

Expert je špecifický typ stávky, ktorý má v ponuke jedine stávková kancelária iFortuna.sk. Spočíva v tom, že je stanovených niekoľko zápasov (v priemere tak 8), ktoré si všetky musíte dať na jeden tiket a podobne ako pri stávke Terno dňa môžete staviť len na 1, X a 2. Špecifikom tejto stávky je to, že ak všetky zápasy natipujete správne, tak získate okrem sumy, ktorá je odvodená z vkladu a príslušného kurzu, aj špeciálnu prémiu. Tá sa pohybuje v stovkách eur (ak experta správne natipujú viacerí tipujúci, bonus sa prerozdeľuje rovným dielom). Minimálna vsadená suma na stávku Expert je 1 euro.

Favorit dňa vo Fortune

Favorit dňa je ďalšou špeciálnou stávkou Fortuny. Každý deň má v ponuke niekoľko zápasov s označením Favorit dňa, ku ktorým sú oproti bežnej ponuke priradené vyššie kurzy. Ak si na tiket chcete pridať jeden z „favorizovaných“ zápasov, musíte pridať aspoň 4 zápasy z bežnej ponuky (teda dokopy minimálne 5-kombinácia), pri dvoch Favoritoch dňa musíte pridať 6 zápasov z bežnej ponuky a pri troch, 9 zápasov. Navyše platí to, že pri dopĺňané zápasy z bežnej ponuky musia mať kurz aspoň 1,10. Pre bližšie informácie neváhajte navštíviť stránku www.ifortuna.sk.

Big Bank

Tradičná slovenská stávková spoločnosť Niké ponúka svojim tipérom možnosť hrať o Big Bank. Na tiket si musíte dať presne 6 zápasov a staviť aspoň 2 eurá. Ak všetky tipy trafíte, získavate bežnú výhru, ktorá je násobkom vkladu a kurzu. Ak však zároveň aspoň 5 zápasov skončí presne výsledkom 3:1 v prospech tímu, ktorý je písaný ako domáci, získavate navyše obrovskú prémiu (Big Bank) 77 777 eur.

Foto: ©nanaplus/fotky&foto

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.