Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Akcia Fortuny: Stávka bez rizika prehry do 20 € na MS vo futbale 2014

Fortuna opäť spustila veľmi obľúbenú stávku bez rizika až do výšky 20 € na zápasy Majstrovstiev sveta v Brazílii 2014. Je to skvelé. Tipnite si vo Fortune, žiadne riziko prehry, jediné, čo sa môže stať je vyhrať veľké peniaze.

Podmienky sa nám páčia, nakoľko sú jednoduché a férové. Stávka bez rizika platí len pre zápasy MS vo futbale. Uzavrieť treba Sólo stávku – na tikete bude iba jeden zápas. Poteší vás, že nie je žiadne kurzové obmedzenie. LIVE, dlhodobé a špeciálne stávky sa do tejto akcie nerátajú. Odvodené stávky platia – handicpapy, 1. polčas a rôzne ďalšie.

Ak netrafíte, do 24 hodín dostanete Váš vklad späť na hráčske konto. Stávku bez rizika treba využiť maximálne do 7. dní odo dňa registrácie na iFortuna.sk.

Stávková kancelária na našom trhu valcuje trh svojimi bezkonkurenčnými akciami a obrovskou kurzovou ponukou nie len na tento turnaj. Okrem iného disponuje mobilnou verziou, vysiela tisíce priamych prenosov ročne, rýchlo vypláca výhry a hráčom poskytuje kvalitnú podporu.

Nečakajte, bavte sa majstrovstvami a využite túto akciu. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.