Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Bonus až 2 tisíc eur pre nových hráčov? V Tipsporte je to možné!

Stávková kancelária Tipsport sa dlhodobo snaží pritiahnuť nových klientov vďaka rôznym akciám a bonusom, ktoré sú pre tipujúcich veľkým lákadlom. Tento krát ale priniesla niečo, čo tu ešte nebolo. Od 22. apríla ponúka na www.tipsport.sk pre každého novoregistrovaného zákazníka vstupný bonus až vo výške neuveriteľných 2000 eur.

Ako už samotný nadpis predpovedá, s Tipsportom zrejme nič nie je nemožné. Pokiaľ ešte nemáte založený hráčsky účet, neváhajte, zaregistrujte sa na www.tipsport.sk, získajte vstupný bonus a vyhrávajte s Tipsportom.

Pokiaľ sa chcete stať majiteľom rozprávkového bonusu od 40 do 2000€ musíte splniť nasledujúce podmienky

Pravidlá akcie a výšky bonusu sú rozdelené do troch skupín

  1. Prvá kategória zahŕňa počiatočný vklad do 40 eur. Pre získanie bonusu je potrebné staviť päťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a hodnoty vstupného bonusu. Pre výpočet bonusu sa berú do úvahy všetky stávky uzavreté na internete s minimálnym kurzom 1,50. Tipujúci môže počas jedného dňa staviť maximálne 20 €.
  2. Druhou možnosťou je previesť na svoje hráčske konto úvodný vklad v rozmedzí od 40,01 do 200 eur. Systém akcie je prakticky rovnaký, no predsa len nájdeme pár rozdielov. Pre splnenie podmienok hry musíte podať na tipsport.sk sedem tiketov, ktorých vklad bude opäť súčtom vášho počiatočného vkladu a príslušného bonusu. Tým pádom, ak vložíte na hráčske konto vklad v hodnote 100€ = 100€ bonus. Požadovaný obrat stávok (100+100)x7 = 1400 eur. Mení sa takisto aj minimálny kurz i suma, ktorú je možno staviť počas dňa. Minimálny kurz je 2,00 a denný súčet vkladov môže byť maximálne 100€.
  3. Tretia časť zahŕňa počiatočný vklad od 200,01 do 2000€. Pre uplatnenie bonusu je ale nutné staviť osemnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a vstupného bonusu.

Na tejto tabuľke je to krásne znázornené

tabuľka s bonusmi

Každý tipujúci, ktorý splní pravidlá, bude získavať vstupný bonus po častiach. Vždy po pretipovaní 10% z požadovaného obratu získa 10% z celkovej hodnoty vstupného bonusu. Po aktivovaní tejto fantastickej akcie má každý tipujúci 12 mesiacov využiť túto šancu, po roku táto ponuka prepadá. Tak neváhajte a vytvorte si na www.tipsport.sk svoj vlastný hráčsky účet už dnes!

Foto: ©nanaplus/fotky&foto

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.