Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

DOXXbet si pre nás pripravil veľkú akciu o voľné stávky a lístky na MS v hokeji 2015

Do začiatku Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2015, ktoré sa uskutočnia v Českej republike, ostáva už len 35 dní. Hokejoví priaznivci sa tak môžu opäť tešiť na 56 zaujímavých stretnutí, ktoré napokon vyvrcholia 17. mája finálovým zápasom v pražskej O2 Aréne. Už teraz, si ale stávková spoločnosť DOXXbet.sk pripravila pre svojich zákazníkov akciu, ktorá ponúka možnosť zažiť atmosféru tohto športového sviatku priamo na vlastnej koži. Hlavnou cenou súťaže sú totiž 2 lístky na zápas Slovensko – Nórsko, ktorý sa odohrá 6.5.2015 v druhom dejisku svetového šampionátu, v Ostrave. Celkový víťaz súťaže získa okrem vstupeniek ešte aj 2 dresy a šály vo farbách slovenskej hokejovej reprezentácie, a takisto aj voľnú stávku v hodnote 150€.

Stávková kancelária DOXXbet.sk odštartovala túto „majstrovskú“ akciu už pre týždňom a potrvá ešte do dňa 19.4. 2015. Princíp súťaže je veľmi jednoduchý. Pri každom podanom tikete v hodnote minimálne 2€, získava tipujúci za každý uhádnutý zápas určitý počet bodov. Výška bodov, ktoré sa na konto klienta pripíšu, závisí priamo úmerne od kurzu uhádnutej stávkovej príležitosti. To znamená, že ak by sa kurz pohyboval v rozmedzí od 1,31 – 1,50, získavate jeden bod, no napríklad pri správne uhádnutom kurze nad hranicou 10,00 obdržíte až 10 bodov. Jednoducho povedané, čím väčší kurz, tým viac bodov. Podrobný rozpis udeľovania bodov nájdete na stránke www.doxxbet.sk, v sekcií MS 2015. Súťaž o atraktívne ceny sa vzťahuje na jednoduché tikety (SÓLO stávky a kombinované stávky), a takisto aj na LIVE stávky.

Po skončení súťaže sa všetky body spočítajú a vytvorí sa poradie, v ktorom bude odmenená najlepšia osmička tipujúcich. Okrem víťaza, ktorý získa vyššie uvedené ceny, je mimoriadne atraktívna aj druhá ponúkaná cena. Sú ňou dve vstupenky na jeden zo šlágrov celých majstrovstiev sveta v ktorom sa stretnú v repríze minuloročného finále hokejisti Ruska a Fínska (12.5.2015). Okrem toho sa výherca môže tešiť aj na dres a šál slovenskej hokejovej reprezentácie, a tiež aj na voľnú stávku v hodnote krásnych 100 €. Suvenír v podobe šálu + možnosť stávky za 75€, je určený pre výhercu. Ktorý sa umiestni na tretej priečke. Od štvrtého po ôsme miesto sú zoradené už len sumy pre voľné stávky v hodnotách: 50€, 25€, 15€, 10€ a 5€. Voľná stávka sa vzťahuje len na podané tikety s minimálnym kurzom 2,00. Konečné poradie bude uverejnené najneskôr po 7 dňoch od ukončenia tejto akcie. Celkové i priebežné poradie si môžete pozrieť opäť na stránke DOXXbet.sk.

Stávkovať s DOXXbet.sk sa tak teraz rozhodne oplatí. Ukáž, že si ten najlepší tipér a zaži neopakovateľné zážitky z MS 2015 priamo z ostravskej ČEZ Arény! Šťastnému výhercovi, ktorý uvidí naživo slovenských reprezentantov v akcii, budú lístky poslané formou e-tiketu na určenú e-mailovú adresu do 7 dní a od vyhodnotenia akcie. Druhému najlepšiemu hráčovi bude cena zaslaná na uvedenú poštovú adresu v lehote 10 dní. Čo sa týka, voľných stávkových príležitosti, tie budú pripísané na hráčske konto taktiež v priebehu najbližších dní od ukončenia súťaže.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.