Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Fortuna spustila stávku bez rizika prehry do 30 EUR na MS v hokeji 2016

Fortuna-nové-logo-e1451858190264Na známosť sa všetkým dáva, mimoriadne skvelá správa! Stavte si teraz vo Fortune na MS v hokeji 2016 do 30 EUR bez rizika prehry. Stačí zájsť na www.iFortuna.sk, zaregistrovať sa a do 7. dní od registrácie uzavrieť Sólo stávku na akúkoľvek športovú udalosť na MS v hokeji. Ak váš tip nebude správny, jednoducho vám Fortuna vráti celý vklad až do výšky 30 EUR.

Ako na to?

  1. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.
  2. Uzatvorte Sólo stávku – na tikete bude iba jedna stávková udalosť. Kurz môže byť akýkoľvek. Na výber máte z obrovskej ponuky stávok. Ku príkladu na prvý zápas našej reprezentácie proti výberu Maďarska Fortuna vypísala 54. rôznych odvodených stávok – napríklad koľko dosiahne daný tím gólov, stávka bez remízy a atď.
  3. A vyhrajte veľké peniaze!

Dôležité: Na túto akciu sa neuplatňujú Špeciálne stávky, akými sú vo Fortune Špeciál a Terno dňa a tiež na stávky počas práve prebiehajúceho zápasu (LIVE stávky) a dlhodobé stávky (ako príklad možno uviesť kto obsadí nakoniec 3., 2. miesto, alebo kto sa stane majstrom).

Neboli ste úspešný? NEVADÍ!

Ak ste trafili správne, vyhráte peniaze. Samozrejme ak váš tip nebol bohužiaľ úspešný, nič sa nedeje. Peniaze získate späť a to do 24. hodín. Zo sumy vám Fortuna odpočíta len 6% manipulačný poplatok. Ten je odvedený štátu.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.