Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Fortuna to roztočila – bezriziková stávka v hodnote 50 € na MS v hokeji 2014

Začína sa pre Slovensko najväčší športový sviatok v roku a Fortuna si z tohto dôvodu prichystala pre nových hráčov najlepšiu možnú akciu a síce -> stávku bez rizika na zápasy MS v hokeji 2014 do výšky 50 eur. Tipnite si vo Fortune, žiadne riziko, len potenciálna pekná výhra.

Podmienky získania bezrizikovej stávky

Akcia platí len pre nových hráčov, ktorý maximálne do 7. dní od registrácie uzatvoria sólo stávku (na tikete bude iba jedna športová udalosť). Akcia sa vzťahuje hneď na prvý tiket, kde bude akýkoľvek zápas z ponuky MS v hokeji 2014, alebo finále Ligy majstrov.

Na tikete môže byť aj odvodená stávka – napríklad stávka na počet gólov, handicap. Nerátajú sa však stávky počas práve prebiehajúceho zápasu (LIVE stávky), taktiež špeciálne stávky (Špeciál, Terno dňa) a dlhodobé stávky.

Ak bude vaša stávka neúspešná, Fortuna vám do 24 hodín vráti vklad. Nečakajte a využite túto akciu. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.