Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Fortuna vám počas MS v Brazílii garantuje 20 €

Nakoľko stávková kancelária Fortuna ponúka až dve akcie počas MS vo futbale 2014, rozdelili sme príspevok do 2 častí.

1. akcia – stávka bez rizika prehry do 20 EUR pre nových hráčov
Teraz môžte iba vyhrať. Získajte stávku bez rizika – stačí uzavrieť tiket, kde bude Sólo stávka s akýmkoľvek zápasom MS vo futbale 2014. Môžte vybrať aj odvodenú stávku (počet gólov v zápase, handicapy, zápas bez remízy…). Pozor, do akcie sa nepočítajú LIVE stávky, špeciálne (Špeciál a Terno dňa) a taktiež dlhodobé stávky, napríklad na víťaza MS.

Bezrizikovú stávku treba uzavrieť do 7. dní od registrácie a v prípade, že bude stávka nevýherná, už do 24. hodín dostanete peniaze späť. Nečakajte, bavte sa majstrovstvami a využite túto akciu. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

2. akcia – maratón tipovania pre všetkých hráčov
Ponuka platí pre každého hráča Fortuny. Stačí, keď si každý deň od 12.6.2014 do 13.07.2014 stavíte aspoň za 2 EUR (+MP) a stávková kancelária iFortuna.sk vám garantuje výhru 20 €. Na tikete môže byť akákoľvek športová udalosť, ale nerátajú sa LIVE tikety, špeciálne stávky a stávky na e-Športy. Výhry vám Fortuna pripíše na hráčske konto maximálne do 20. júla 2014.

Výstižná recenzia Fortuny

Od Fortuny očakávajte príjemné uživateľské prostredie, proklientský prístup, vysoký vstupný bonus pre nových hráčov (100% do 100 EUR), tisícky live prenosov ročne, kvalitné mobilné stávkovanie a čo je najdôležitejšie – OBROVSKÚ PONUKU KURZOVÝCH STÁVOK.

Neváhajte a berte 20 € zadarmo. Fortuna vás neustále odmeňuje za tipovanie. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.