Informácie pre tipérov

Najlepšia stávková kancelária je momentálne Fortuna

V redakcii sme porovnali stávkové kancelárie a ako víťaz vzišla stávková kancelária Fortuna. V článku si uvedieme dôvody, prečo sme tak rozhodli.

Hodnotenie Fortuny

  1. Šťavnatý registračný bonus do 100 € a navyše 100% stávka bez rizika (teda zadarmo) do výšky až 20 €.
    » 100 € bonus pre novoregistrovaných hráčov funguje na princípe vkladového bonusu. To znamená, že vašim prvým vkladom (ktorý treba spraviť najneskôr do 10 dní odo dňa registrácie) si nadefinujete, o aký bonus máte záujem. Teda pokiaľ vložíte 30 €, máte nárok na 30 € bonus (nakoľko sa jedná o 100% do 100€). Danú čiastku treba maximálne do 90 dní 6x pretočiť a to s minimálnym kurzom 2. Bonus sa vám pripíše následovne – prvých 20% z bonusu dostanete potom, čo prestávkujete 1,2 násobok sumy bonusu a zvyšných 80 % z bonusu dostanete po celkovom pretočení. Pri príklade vkladu vo výške 30 € treba staviť za 180 €. Po uzatvorení stávok v hodnote 36 € dostanete od iFortuna.sk zadarmo 6 € a zvyšných 24 € dostanete, keď pretočíte zvyšok, teda 144 €.

    » Stávku bez rizika možno využiť na zápas Ligy majstrov – sólo stávka (na uzavretie stávky máte 7 dní odo dňa registrácie, nevzťahuje sa na LIVE a špeciálne stávky). Ak bude tip nesprávny, Fortuna vám vráti až 20 €.

  2. Obrovská kurzová ponuka a veľké množstvo live stávok, odvodených stávok – futbal, hokej, tenis, basketbal, Formula 1, moto GP, volejbal, hádzaná, baseball, cyklistika…
  3. Špeciálne stávky – EXPERT (na vybrané udalosti sa vypisuje finančný bonus až 1200 €, stávka bez remízy, strelci gólov, európsky hendikep.
  4. Nemôžeme zabudnúť na špičkovú mobilnú verziu a nadupanú aplikáciu pre Android a iPhone.
  5. Vernostný program Fortuna Klub. Fortuna vás odmeňuje za tipovanie a to tak, že za každé euro na tikete dostanete dva klubové body. Tie možno zameniť za voľné tikety, kurzové zvýhodnenie, rôzne športové predmety a elektroniku, alebo na vyhodnotenie tiketu SMS-kou.
  6. Fortuna vysiela vo svojom streame az 12 tisíc zápasov ročne. Sledujte zadarmo tenisové zápasy z ATP a WTA turnajov, neujdú vám ani tvrdé boje NHL, KHL…

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.