Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Najvyššia slovenská súťaž mení svoj názov. Z Corgoň ligy sa stane Fortuna liga!

Nová spolupráca – Únia ligových klubov aj so svojim marketingovým partnerom UFA Sports Slovakia uzavreli perfektnú zmluvu. Hrdým titulárnym partnerom našej najvyššej futbalovej ligy bude Fortuna. Ide o perfektný strategický krok Fortuny. Silná značka, silné partnerstvo. Zmluva je podpísaná na 4 roky a tak miesto Corgoň ligy, pôjdeme na zápasy Fortuna ligy.

Fortuna - nový partner
Fortuna – nový titulárny partner najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku (na 4 roky).

Stávková kancelária Fortuna bola platinovým partnerom Slovenského futbalového zväzu z čoho môžeme usúdiť, že o podporu športu má veľký záujem (čo môžeme len kvitovať). Z dôvodu, že spoločnosť Heineken Slovensko, a.s. (značka Corgoň) opúšťa titulárne partnerstvo, Fortune sa otvorila skvelá príležitosť presunúť svoje marketingové aktivity a výrazne podporovať našu najvyššiu súťaž.

Pozitívne aktuality z ligy

  • Liga je dramatická. S radosťou píšeme takéto správy. Keď je predzápasom všetko od začiatku jasné a zápasy majú jasných favoritov, inak sa pozerá zápas. Naopak keď je dráma do poslednej sekundy, má to svoje čaro a divák si rozhodne neodbehne od TV.
  • Viac divákov, lepšia atmosféra. Všetko so všetkým súvisí. Jednoducho keď príde viac ľudí, je lepšia atmosféra a môžme sa tešiť na poriadny bengál na štadióne.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.