Výber stávkovej kancelárie

Prvým krokom k úspešnému zarábaniu stávkovaním je výber vhodnej herne. Tento krok, hoci vyzerá jednoducho, netreba podceniť. Herní je naozaj veľa a v niektorých sa podmienky výrazne líšia. V zásade skoro každá lepšia stávková kancelária ponúka nejaký druh vstupného bonusu. Väčšinou ide o bonus v hodnote 100% hodnoty vášho prvého vkladu. Vždy si však treba pozorne pozrieť aké sú podmienky na získanie bonusu. Obvykle budete musieť do tiketov investovať niekoľkonásobne viac, než je váš prvý vklad, aby ste bonus dostali.

Zvyčajne sa po registrácii stanete členom určitého „klubu“, kde máte možnosť zbierať body a vymieňať ich za rôzne benefity, voľné tikety, vecné ceny a podobne. Ak teda plánujete stávkovať vo veľkom a najmä vo väčších sumách, takéto bonusy môžu byť dôležitou súčasťou vašich ziskov.

Nezabúdajte ani na manipulačný poplatok, ktorý sa u herní rôzni. Pri pravidelnom stávkovaní sa aj najmenší rozdiel v manipulačnom poplatku výrazne prejaví. Vo Fortune neplatíte žiadny manipulačný poplatok pri online stávkach.

Registrácia

Po výbere herne sa na nej potrebujete zaregistrovať. Registrácia je obvykle jednoduchá a rýchla. Vyplníte svoje údaje, užívateľské meno a heslo a je to. Hráčsky účet Vám bude k dispozícii prakticky okamžite. Pozor si dajte vtedy ak máte záujem o vstupný bonus. Niekedy totiž pri registrácii musíte označiť, že oň máte záujem.

Prvý vklad

Na vytvorený hráčsky účet teraz potrebujete previesť peniaze. Na slovenských herniach je to bežne prevodom na účet, ale aj VISA kartou, na zahraničných sa stretnete okrem toho aj s paypalom alebo inou formou elektronickej peňaženky.

Prvá stávka

Teraz, keď už na svojom účte máte prostriedky, môžete sa pustiť do tipovania. Pozorne si prezrite ponuku, prípadne si prečítajte podmienky, kde sa dozviete aj iné dôležité informácie ako povolené limity stávok, výberov a vkladov.

Výber peňazí

Už pri registrácii je vhodné zistiť si nielen ako sa peniaze dajú vložiť, ale aj to, ako sa dajú vyberať. Zväčša to ide tou istou metódou, môžete však naraziť aj na výnimky. Najmä pri zahraničných stávkových kanceláriách je potrebné dať si na toto pozor a neurobiť zbytočnú chybu, akou je napríklad výber peňazí šekom. S jeho preplatením by ste totiž mohli mať problém.

Napríklad vo Fortune je minimálny vklad už od 1 € a vklady nie sú spoplatnené. Dobiť sa môžete platobnou, alebo debetnou kartou, alebo prostredníctvom ePlatieb (TatraPay, ePlatby VÚB, SporoPay, WebPay), alebo na pobočke. Výplata výhier je vo Fortune už od 1 € na pobočke, alebo si môžete poslať výhru na bankový účet, kde je minimum 10 EUR.

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.