Informácie pre tipérov

Nový bookmaker na slovenskom trhu

Šport je neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. Mnoho ľudí sa mu venuje aktívne a minimálne toľko z nich aj pasívne. Jeho pridaná hodnota je neodškriepiteľná. Utuženie zdravia, pozitívna energia, rozmanitosť, prekonávanie limitov, nové priateľstvá, či zábava. To všetko sú dôvody prečo je šport populárny a prečo ľudí spája.

Nový bookmaker na slovenskom trhu

Šport a stávky – ruka v ruke

Šport ako fenomén je sprevádzaný množstvom doplnkových aktivít, ktoré ho propagujú a zvyšujú mu popularitu. Jednou z nich je aj športové stávkovanie. Či už veríte favoritom alebo outsiderom, každý z tímov alebo hráčov prinesie vo svojom zápase emóciu, ktorá vplyvom podaného tiketu dostáva inú dimenziu. Zrazu popri hranom zápase nebojujú hráči alebo tímy, fanúšikovia jednej alebo druhej strany, ale aj vy. Práve stále populárnejšie LIVE stávky túto emóciu umocňujú. Ak sa chcete vyhnúť chybám, ktoré pri stávkovaní hrozia, vyskúšajte rozumné rady ako stávkovať bez ohrozenia.

Stavte sa!

Veľké množstvo stávkových kancelárií, ktoré boli ešte v roku 2017 legálnymi stratilo možnosť ponúkať svoje služby Slovákom. Preto sa konkurencia medzi stávkovými kanceláriami doslova z roka na rok vytratila. Práve vďaka zahraničným bookmakerom zaznamenali progres aj rýdzo slovenskí, ktorých služby určite mnohí z vás využili, či využívajú.

Potrebná záplata

No zahraničie je dočasne preč a prázdne miesto za konkurenciou sa snaží vyplniť nováčik na poli športových stávok, stávková kancelária DoubleStar Bet. Jej blog o stávkovaní vám o sebe, o športe a o stávkovaní prezradí oveľa viac. DoubleStar Bet však nie je nováčikom doslova. Spoločnosť Program® spol. s r. o., pod ktorú „dvojhviezda“ patrí, má skúsenosti so zábavným priemyslom už takmer tri desaťročia. Športové stávky však prichádzajú v čase, keď je to nielen pre samotný trh, ale hlavne pre fanúšikov, nadšencov športu a tipovania najviac prospešné.

Férový bonus

Každá slovenská stávková spoločnosť má svoje špecifiká. Aj plne licencovaná DoubleStar Bet chce načrtnúť svoj pôdorys na trhu. Ak máte najnovšie aktuality zo športu v malíčku a ste priaznivcom tipovania, je určená práve pre vás. Férový bonus určite pomôže pri vašom prvom kontakte s nováčikom na trhu. Vyskúšať si online prostredie športových stávok je s využitím vstupného bonusu, či freebetov je zaujímavým doplnkom pre stávkujúcich.

Pohľad na úvodnú stránku DoubleStar Bet

Okamžitá výplata aj vysokých výhier

Spoznajte všetky jej výhody, ktorými chce osloviť nových fanúšikov a potenciálnu klientelu. Najširšia ponuka LIVE stávok na slovenskom trhu je hlavnou z nich. Buďte súčasťou komunity DoubleStar Bet. Sledujte aj rozbiehajúci sa DoubleStar Bet kanál na youtube a dozviete sa všetko nové z dielne začínajúceho slovenského bookmakera. Navštívte aj kamenné kluby a herne s možnosťou využitia služieb športových stávok pod hlavičkou DoubleStar v takmer päťdesiatke miest na Slovensku. Prajeme vám veľa zábavy a úspechov!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.