Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Obľúbená stávka bez rizika vo Fortune na MS v hokeji 2015 do 20 EUR

Fortuna aktuálne ponúka stávku bez rizika prehry pre každého nového hráča na akýkoľvek zápas MS v hokeji 2015 a to až do výšky 20 EUR. Získať bezrizikovú stávku je absolútne jednoduché. V prvom rade sa zaregistrujte na www.ifortuna.sk, spravte vklad a uzatvorte tiket. Ak bude váš tip neúspešný, Fortuna vám do 24 hodín vráti späť peniaze (odpočítaných je 6%, to predstavuje manipulačný poplatok odvedený štátu).

Ako získať stávku bez rizika od iFortuna.sk

  • stávka sa uplatňuje na MS v hokeji 2015, ale aj na zámorskú NHL, našu Fortuna ligu, milionárskú súťaž Ligu Majstrov a Premier League – vybrať si môžete len jednu súťaž,
  • treba uzavrieť SÓLO stávku – teda na tikete bude iba jeden zápas s akýmkoľvek kurzom,
  • akcia sa nevzťahuje na dlhodobé stávky – napríklad celkové umiestnenie, a taktiež na špeciálne stávky označené vo Fortune ako Terno dňa, Špeciál a na LIVE stávky – tipovanie počas práve prebiehajúceho zápasu,
  • táto stávka bez rizika sa vám automaticky aktivuje, nemusíte o ňu žiadať – stávku treba uzavrieť do 7 dní po registrácií, pretože po tejto dobe už nemáte nárok na túto akciu.

Neváhajte a stavte si práve teraz bez rizika prehry na www.iFortuna.sk. Nezabudnite, teraz nemôžete prehrať, jedine vyhrať veľké peniaze!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.