Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Priamy prenos El Clásico – zadarmo na Tipsport TV

Pre všetkých skalných fanúšikov španielskej ligy, El Clásica, alebo pekného futbalu vôbec máme perfektnú správu. Stávková kancelária Tipsport vo svojom streame TV Tipsport bude vysielať naživo a online El Clásico – dnes už legendárny súboj dvoch najväčších rivalov – Real Madrid vs. FC Barcelona.

Vychutnajte si naživo stretnutie suverénne najväčších futbalových stars – Messiho a Neymara v Barcelone a hráčov bieleho baletu – Ronalda a posilu z anglickej Premier League Garetha Balea. Zápas sa hrá odohrá už 23. marca, v nedeľu o 21:00 a vy pritom nemôžte chýbať.

Kliknite SEM a založte si zadarmo účet v stávkovej kancelárií Tipsport. Uzatvorte predzápasom tiket, alebo si pozrite pár minút zápasu a podľa vývoja sa rozhodnite, na koho stavíte. Výhodné LIVE stávky sú v Tipsporte už tak samozrejmé, akože sa strieda deň a noc.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.