Šport je neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. Mnoho ľudí sa mu venuje aktívne a minimálne toľko z nich aj pasívne. Jeho pridaná hodnota je neodškriepiteľná. Utuženie zdravia, pozitívna energia, rozmanitosť, prekonávanie limitov, nové priateľstvá, či zábava. To všetko sú dôvody prečo je šport populárny a prečo ľudí spája. Šport a stávky – ruka v ruke…

Zapojte sa do súťaže o peniaze respektíve kredity na tipovanie zápasov na TiperMesiaca.sk a hrajte každý mesiac o celkovo 100 EUR! Je na vás, čo s výhrou spravíte! V tejto tipovačke sa tipuje ako v skutočnej stávkovej kancelárií.

Začínate s tipovaním a hľadáte cenné rady ako na to? Ak áno, tento príspevok vás rozhodne bude zaujímať. Prinášame vám 10 užitočných rád, vďaka ktorým predídete zbytočným chybám pri tipovaní, a tiež zistíte ako tipujú profesionálni hráči.

Ľadový hokej je jedným z najpopulárnejších stávkarských športov. A má na to aj predpoklady. Veľa ľudí ho sleduje, televízne prenosy sú dostupné a aj médiá mu venujú extrémnu pozornosť. Práve preto má hokej v kurzovej ponuke každej stávkovej kancelárie významné miesto. Ak patríte medzi hokejových nadšencov a radi si na…

Kanadsko-americká NHL je najpopulárnejšou hokejovou ligou sveta. Okrem bežných fanúšikov púta aj pozornosť tipujúcich z celého sveta. Zároveň však všeobecne platí, že sa na NHL tipuje veľmi problematicky. Poďme si preto povedať niekoľko faktov, ktoré je dobré pri stávkovaní na NHL vedieť.

Peniaze sú kľúčovým prvkom stávkovania. Tak ako v každej oblasti života, aj pri stávkovaní treba byť s peniazmi opatrný. Najdôležitejšou vlastnosťou tipéra je zodpovednosť a najdôležitejšou schopnosťou je schopnosť sebakontroly. Pred začatím aktívneho stávkovania je preto potrebné venovať dostatočný čas tvorbe finančného plánu. Bankroll management potom predstavuje riadenie vlastných peňažných zdrojov.

Stávkovanie môžeme všeobecne rozdeliť na dva základné typy – klasické a LIVE stávkovanie. Hoci je klasické tipovanie stále najpopulárnejšie, LIVE stávkovanie si získava čoraz viac priaznivcov. V tomto článku si priblížime tento koncept tipovania a povieme si aj niekoľko výhod a ohrození.

Pri stávkovaní je potrebné naplno využívať všetky bonusy, špeciálne akcie, vernostné programy a zvýhodnenia. K tomu neodmysliteľne patria aj špeciálne zvýhodnené stávky, ktoré vám pekne zvýšia celkový kurz tiketu a s ním aj eventuálnu výhru. Tu sú 4 výhodné stávky, na ktoré by ste sa mali bližšie pozrieť.

Hoci si to nie všetci tipujúci chcú pripustiť, medzi základnou časťou a play-off hociktorej hokejovej ligy je obrovský rozdiel. Dalo by sa povedať, že na play-off je potrebné pri stávkovaní nazerať prakticky akoby na osobitnú súťaž. Je samozrejmé, že tím, ktorému sa v základnej časti sezóny darilo bude favoritom, no v play-off sa…

Technologický vývoj z posledných rokov zabezpečil, že tak ako veľa iných vecí, aj stávkovanie je jednoduchšie a príjemnejšie. Tipovanie ako také si aj vďaka tomu získava nových a nových fanúšikov. Dnes už totiž nemusíte ísť do stávkovej kancelárie, hľadať výhodné stávkové príležitosti vo vytlačenej kurzovej ponuke, tlačiť sa medzi inými tipérmi a čakať…

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.