Prehľad všetkých internetových stávkových kancelárií, ktorým bola udelená licencia od MF SR spolu s našim hodnotením. Pozrite si, čo ponúkajú a poľahky si vyberiete stávkovú kanceláriu, ktorá vám bude najviac vyhovovať!

Poradie Názov hodnotenie Bonus 0% MP * TV prenosy Registrácia
1. Tipsport TIP 95% 100% do 4 000 EUR + 15 EUR zadarmo ZAREGISTROVAŤ SA »
2. Fortuna TIP 85% 30 EUR stávka bez rizika ZAREGISTROVAŤ SA »
3. DOXXbet 70% 100% do 2 000 EUR + 20 EUR stávka bez rizika X ZAREGISTROVAŤ SA »
4. SYNOT TIP 65% 100% do 1 000 EUR + 50 EUR stávka bez rizika X ZAREGISTROVAŤ SA »
5. Niké 55% 1 000 EUR
6. Victory Tip 40% 50 EUR X X
7. Tipkurz 35% 10 EUR X

* 0% manipulačný poplatok na tikety, ktoré sú podané cez webovú stránku danej stávkovej kancelárie

Stávkových kancelárií je mnoho, kde teda tipovať?

V súčasnosti máme na Slovensku sedem licencovaných stávkových kancelárii. Každá z nich využíva rôzne marketingové metódy, ako si tipujúcich prilákať na svoju stranu.

Na Slovensku máme silný trojlístok, ostatné zaostávajú

Na Slovensku tvoria elitný trojlístok pri tipovaní športových zápasov stávkové kancelárie Fortuna, Tipsport a Niké. Posledná menovaná trošku zaostáva. V Niké a vo Fortune môžete po registrácii získať vo forme vstupného bonusu maximálne 1000 eur, v Tipsporte 4 000 eur. Nevýhodou Niké je trošku chaotická webová stránka a občas aj slabšia ponuka odvodených stávok. Naopak Fortuna a taktiež Tipsport disponujú kvalitnými webovými stránkami, ktoré sú z užívateľského hľadiska vynikajúce. Samozrejme vždy sa dá čo zlepšovať.

Pestrou kurzovou ponukou disponuje Fortuna. Napríklad, pri prestížnych futbalových zápasoch bývajú vypísané vysoké kurzy na stávky typu: A. Morata – strelí 1. gól a výsledok zápasu 3:1 alebo K. Mbappe – dá gól zo vzdialenosti mimo pokutového územia.

Vo Fortune sa podobne ako v prípade Niké môžete tešiť na bohatú porciu E-športov a tiež súhrn tých najlepších tiketov daného týždňa. Tipsport má svoju Tiket arénu, kde sú zverejňované tie najlepšie, ako aj najsmolnejšie tikety.

Najväčšou komunitou tipérov na Slovensku sa môže pochváliť Tipsport. Ten ponúka perfektné služby. Okrem bohatej kurzovej ponuky nechýbajú počas roka desiatky akcií, kde sa dajú získať finančné prostriedky na tipovanie, takzvané nety. Počas minulého roka rozdala táto stávková spoločnosť na súťažných odmenách takmer 1 500 000 eur. Ako prvá prišla aj s príležitosťami na počet bodov hráčov v zápasoch zámorskej NHL, KHL či najvyššej slovenskej súťaže. Takisto poskytuje vďaka Tipsport TV najširšiu sieť priamych prenosov. Okrem futbalu, hokeja či tenisu si prídu na svoje aj priaznivci snookeru, šípiek či virtuálnych hier. Samozrejmosťou je skvelá mobilná aplikácia.

Novela zákona zakazuje využívať nelicencované spoločnosti

Ešte donedávna mohli tipéri využívať aj zahraničné stávkové kancelárie. Vplyvom zmeny zákona o hazardných hrách však tipovanie v nelicencovaných stávkových kanceláriách nie je pre Slovákov možné. Zoznam zakázaných ponúk je zverejnený na webovej stránke Finančnej správy. Blokované sú internetové stránky ako aj platby.

Spomínaná zmena zákona je len akýmsi logickým vyústením. Zahraničné stávkové kancelárie totiž nemajú na Slovensku platnú licenciu a vyhýbajú sa tak plateniu daní.

Ministerstvo financií SR dokonca vyzýva stávkarov, aby nehazardovali na nelegálnych stránkach. Dôvodov je viac. Napríklad v prípade zablokovania webu sa hráči tažšie dostanú k svojim vkladom prípadne výhram. Celkovo je u nás sedem licencovaných stávkových spoločností. Okrem spomínanej trojice sem patria ešte DOXXbet, Synot Tip, Victory Tip a Tipkurz. Stávkarsky biznis má v súčasnosti silnú pozíciu aj v slovenskom športe. Hokejová súťaž nesie názov Tipsport liga a futbalové súťaže sú zastrešované Fortunou (najvyššia súťaž), respektíve DOXXbetom (druhá liga).

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.