Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Stávka Prachy späť: Stávková kancelária Niké vám vráti vklad!

Počuli ste už o novej stávke, ktorú vypisuje stávková kancelária Niké pre všetkých členov klubu Niké? Radi vám ju predstavíme a vysvetlíme, za akých podmienok funguje.

SKVELÝ TIP: Stav si vo Fortune za 20 € ÚPLNE BEZ RIZIKA. Žiadne kurzové obmedzenie. Stačí uzavrieť Sólo tiket. Neváhaj a tipni si na iFortuna.sk.

Podmienky stávky Prachy späť

Späť k téme článku. Stávka Prachy späť funguje na jednoduchom princípe. Nič zložité, všetko férové. Stačí si pozrieť ponuku kurzových stávok Prachy späť. Každá stávka má svoje podmienky, za akých dostanete späť svoj vklad.

Ako modulový príklad si môžme zobrať aktuálne vypísanú stávku na zápas medzi domácou Brazíliou, usporiadateľom MS a Chorvátskom. Táto stávka má v podmienkach, že dostanete späť peniaze, ak v zápase padnú aspoň tri a viac gólov. Netreba ešte zabudnúť, že stávka platí, iba ak uzavriete Sólo stávku (t. j. na tikete bude iba jedna stávka).

Všetko podstatné viete. Už vám nič nebráni tipovať ešte výhodnejšie. Nebuďte na seba lakomý a využite všetky akcie, ktoré sú ponúkané.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.