Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Stávka za 20 € zadarmo na ZOH 2014, alebo Ligu majstrov

Stávková kancelária Fortuna spustila opäť akciu, ktorá je na našom trhu bezkonkurenčná. Akcia platí pre nových hráčov, ktorí ešte nie sú zaregistrovaní vo Fortune.

Podmienky získania stávky bez rizika

  • Stávku bez rizika, teda staviť si 20 € platí na zápasy hokejového turnaju mužov v Soči a tiež na Ligu majstrov. Nemôžete využiť stávku na obe súťaže. Musíte si vybrať či to budú ZOH, alebo nadupaná Liga majstrov.
  • Uzavrieť treba Sólo stávku, teda na vašom tikete bude iba jeden zápas.
  • Stávku za 20 € zadarmo možno využiť aj na ďalšie stávky ako je 1. polčas, počet gólov, neplatí však pre stávky LIVE, na dlhodobé stávky, akými je napríklad celkové umiestnenie a tiež na špeciálne stávky ako Terno dňa, Špeciál.

Ako získať 20 € zadarmo

Stačí sa zaregistrovať vo Fortune. Táto stávka bez rizika sa vám automaticky aktivuje a následne máte 7 dní (po registrácii) na uzavretie. Po tejto dobe táto akcia pre vás zaniká. Ak bude stávka neúspešná, Fortuna vám už do 24 hodín pošle vklad späť (avšak bez MP 6%, ktorý je odvedený štátu).

Nenechajte si ujsť túto akciu! Ak ešte nemáte účet, Zaregistrujte sa vo Fortune a užívajte si výhodné a pohodlné stávkovanie

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.