DOXXbetStávková kancelária DOXXbet u nás patrí medzi tie najobľúbenejšie stávkové kancelárie vďaka veľmi populárnej kurzovej ponuke a rýchlemu výberu pri podaní kombinovaného tiketu. Internetová stránka www.doxxbet.sk je jednoduchá, prehľadná, nemáte sa na nej kde stratiť. DOXXbet ponúka „základný balík“ v podobe štatistík, livescore, výsledkov a po novom aj zápasové preview. Do pozornosti dávame atraktívny vstupný bonus 100% do 2 000 EUR, cash out a 0 % manipulačnú prirážku na online stávky!

Kurzová ponuka

Ponuka športových podujatí je dostačujúca. Okrem hokeja, futbalu, tenisu a basketbalu môžete tipovať aj na futsal, box, moto športy, rugby, americký futbal, vodné pólo, alebo aj netradičný šach a snooker. Okrem top líg (NHL, KHL, Primera Division, Premier League a radu ďalších) nájdete v kurzovej ponuke aj menej známe ligy ako napríklad taliansku Seriu B, C1 …

Inak môžete využiť atraktívnu ponuku live stávok. DOXXbet si prichystal pre svojich hráčov jednu perfektnú stávku, na ktorú inde len ťažko narazíte. Ide o stávku na shootout, ktorá je poskytovaná k NHL zápasom. Under – over stávky, stávky bez remízy, strelci gólov, výsledok zápasu po polčase, konečný, alebo po setoch, hendikep na gemy sú všetko samozrejmosťou. Spoločenské stávky sa v ponuke nenachádzajú, ale koho už zaujíma či Superstar vyhrá Janko či Marienka.

Zaregistrujte sa v DOXXbete a ihneď si môžete na svoj hráčsky účet vložiť peňažné prostriedky. Využiť sa dá kreditná/debetná karta aj bankový prevod. Kým pri vklade sa žiaden poplatok neplatí, za výber si priplatíte 5% sumy výberu.

Výborný 100% vstupný bonus do 2 000 EUR

Noví hráči môžu získať bonus 100% z vášho prvého vkladu, maximálne do výšky 2000 eur. Pre získanie bonusu musíte sumu vkladu vsadiť 10, alebo 16 krát (závisí od výšky prvého vkladu). K tomuto bonusu máte teraz jedinečnú možnosť získať aj bezrizikovú stávku do výšky 20 eur. Viac info na stránke www.doxxbet.sk/sk/bonusy-a-akcie/vstupny-bonus.

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.