Fortuna - stavte sa
Naše hodnotenie: ODPORÚČAME ☑

Fortuna patrí medzi najlepšie stávkové kancelárie, ktorá na Slovensku pôsobí už od roku 1991 a predstavuje synonymom kvality a spoľahlivosti. Má veľkú hráčsku základňu, množstvo kamenných pobočiek po celom Slovensku a samozrejmosťou je možnosť stávkovať online, prostredníctvom oficiálnej internetovej stránky www.ifortuna.sk a to bez manipulačného poplatku! Momentálne je Fortuna generálnym partnerom našej najvyššej futbalovej ligy Fortuna liga.

Internetové tipovanie v stávkovej kancelárií Fortuna ponúka šikovne zoradené stávkové príležitosti, živé diskusné fórum s dobrou komunitou tipérov, prehľady, tabuľky, štatistiky, ale aj analýzy a prognózy zápasov. Nechýba možnosť stávkovať live, teda už po začatí športového stretnutia. Veľkým trhákom je live stream Fortuny, kde sa ročne vysiela až 12 tisíc zápasov a mobilné stávkovanie. Veľmi sa nám páči stále aktuálna prvá stávka do 30 € bez rizika prehry a ľahká orientácia na webe www.ifortuna.sk.

tiket

Kurzová ponuka Fortuny uspokojí aj náročného tipéra

V kurzovej ponuke Fortuny nájdete prakticky všetko, na čo by ste si chceli staviť. Zastúpené sú takmer všetky športy a typov stávok – klasické i špeciálne.

Tu je malá ochutnávka. Okrem klasických stávok 1X2, vypisuje Fortuna aj stávky na presný výsledok, víťazstvo tímu o daný gólový rozdiel, strelcov gólov, počet gólov, polčasový výsledok, 1. set, počet setov, počet gemov, počet žltých, alebo červených kariet, stávky bez remízy (v prípade remízy vám Fortuna vráti vklad), či bude v zápase pokutový kop. Obľúbená je dvojitá šanca, kde kombinujete 1. polčas a zápas celkovo (napríklad pri tipe 1-1 vyhráte, aj keď tím vyhrá v prvom polčase, alebo celý zápas).

Bohatá ponuka LIVE stávok (stávkovanie počas zápasu), virtuálne športové podujatia a tiež spoločenské stávky – stávky na prezidentské či parlamentné voľby tiež na ifortuna.sk nechýbajú.

Navyše pri zaujímavých a prestížnych stávkových príležitostiach, ako sú napríklad zápasy futbalovej Ligy Majstrov, finále pohárov a podobne, zverejňuje Fortuna aj špeciálne, špecifické stávky s veľmi peknými kurzami.

Vstupné bonusy pre všetkých nových hráčov

Pre novo registrovaných užívateľov si pripravila obľúbená stávková kancelária Fortuna hneď tri typy šťavnatých bonusov, o ktorý je veľký záujem. Stačí si len vybrať konkrétny bonus, požiadať oň a je váš! Ako získať bonus? Počas registrácie na webovej stránke ifortuna.sk zaškrtnite v časti Bonus * možnosť, ktorá je pre vás atraktívna. Tie možnosti sú – bezriziková stávka do 30 eur, bonus k vášmu prvému vkladu v čiastke 20 eur a vstupný bonus od 50 do 1000 eur. Ihneď po výbere sa vám pridá aj bonusový promo kód do kolónky na to určenej.

Pokiaľ si vyberiete stávku bez rizika do výšky 30 eur, tak treba vedieť, že tento bonus treba využiť do 7. dní od aktivácie a platí na vašu prvú uzavretú stávku s kurzom 2,0 a viac. Môžete si staviť na akýkoľvek zápas budete mať záujem. Bonus platí na SOLO a AKO stávky, ale nie na LIVE stávky, e-Šport, Terno dňa a ešte dlhodobé stávky. Ak bude vaša stávka neúspešná, nič sa nedeje. Do 24. hodín od vyhodnotenia vašej stávky vám Fortuna vráti späť váš vklad na hráčsky účet.

Pravidlá bonusu 20 EUR k prvej stávke sú taktiež jednoduché. V prvom kroku si treba vložiť na hráčske konto aspoň 10 eur. Potom, keď uzatvoríte tiket aspoň za 10 eur s kurzom min. 2,0 vám Fortuna pripíše 20 eur stávky kredit navyše a to už po hodine.

Neoslovil vás žiadny z vyššie spomenutých bonusov? Tak získajte ten najvyšší možný. Ponúkaný je od 50 eur až do 1 000 eur. To, o aký bonus máte záujem si nadefinujete vašim prvým vkladom. Jednoducho vložíte napríklad 300 eur, máte nárok na 300 eur bonus. Tento vklad je potrebné spraviť už do 10 dní od vašej registrácie.

Následne hráč, ktorý si zvolí tento typ bonusu musí najneskôr do 90 dní staviť sumu, ktorá je vo výške desaťnásobku prvého vkladu plus bonusu a to s minimálnym kurzom 3. Pýtate sa, ako vám Fortuna pripíše bonus? Bude to v dvoch častiach. 20% zo sumy bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 4 násobok sumy bonusu. Následne keď stávkar uzatvorí stávky za 16 násobok sumy bonusu, získa zostávajúcich 80% bonusu.

Vernostný program Fortuny je mimoriadne atraktívny

Po bezplatnej registrácii sa navyše stávate automaticky členom Fortuna Klubu PLUS, v ktorom zbierate za svoje tikety klubové body. Za uzatvorenie stávky v hodnote 0,5 € získate jeden klubový bod a denne ich môžete získať až 500. Tieto body následne môžete vymeniť za príjemné bonusy a benefity, ako napríklad voľné tikety, informačný servis, rôzne športové predmety, elektroniku. Okrem toho súťažíte aj proti ostatným užívateľom v Majstrovstvách v stávkovaní, kde každý mesiac najúspešnejší hráč získava kredit až 1000 eur, ktorý sa mu pripíše na jeho hráčske konto.

mobilné tipovanie vo FortuneTipovanie cez mobil aj s vlastnou aplikáciou

Fortuna investuje peniaze do pohodlia svojich hráčov a preto mobilné stávkovanie je vo Fortune na vysokej úrovni.

  • Na výber máte mobilnú verziu stránky m.ifortuna.sk,
  • ešte lepšiu verziu pre smartphony mob.ifortuna.sk, kde je možné sledovať live prenosy a staviť si už aj maxikombi.
  • Pre zariadenia s OS Android a iOS je v ponuke zadarmo vlastná mobilná aplikácia na stiahnutie.

Vklady a výbery bez poplatku

Minimálny vklad vo Fortune je 1 € a samozrejme vklady nie sú spoplatnené. Dobiť si hráčske konto možno platobnou, alebo debetnou kartou – VISA, MasterCard, Maestro, VISA Electro. V ponuke sú aj ePlatby – TatraPay od Tatra banky, ePlatby od VÚB, SporoPay od Slovenskej sporiteľne a WebPay od ČSOB. Vklady sú možné aj na ktorejkoľvek pobočke, ktorých je na Slovensku cez 400.

Výplata výhier resp. výber peňazí je bez poplatku. Na pobočke už od 1 EUR, pri bankovom prevode je minimálny výber 10 EUR.

Naše hodnotenie: ODPORÚČAME ☑

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.