Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Stávková kancelária Niké spustila priame prenosy

LIVE prenosy sú veľkým ťahákom každej stávkovej kancelárie. Sledovať priamy prenos, stávkovať LIVE je trendom dneška. Aj stávková kancelária Niké sa zaradila do rodinný stávkových kancelárií, v ktorých nechýba live stream. Konkrétne Šport TV od Niké, ako sa na stránkach píše, prináša viac ako 14 tisíc priamych prenosov ročne. Zápasy možno sledovať v počítači, telefóne, či na tablete.

Zastúpených je až 16 športov a kvalitné pokrytie líg. Nechýba najobľúbenejšia a najlepšia futbalová liga podľa odbornej verejnosti Primera División, zápasy sú aj z talianskej Serie A, kde odvádza skvelú robotu v Neapole Marek Hamšík. Fanúšikovia PSG si tiež prídu na svoje – Ligue 1 je v ponuke. Skvelé turnaje ATP a WTA, KHL, NBA a mnohé ďalšie ligy.

Redakcia sportovetipovanie.sk odporúča Tipsport TV. Podľa nás spolu so stávkovou kanceláriou Fortuna poskytujú najlepší, najobsiahlejší live stream, do ktorého investujú obrovské peniaze a je to poznať. NHL, KHL, grandslamy, európske futbalové ligy a ešte omnoho viac v super kvalite.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.