Logo spoločnosti NikéNiké je medzi ľuďmi asi najrozšírenejšia a najznámejšia stávková kancelária. Aj mnohým netipujúcim sa stávkovanie automaticky spája práve s Niké. Stávková kancelária Niké ponúka okrem tipovania v kamenných pobočkách samozrejme aj online tipovanie. Stránka je jednoduchá a veľmi prehľadná. Okamžite nájdete to čo hľadáte, a to bez väčších problémov. Pri jej otvorení hneď vidíte najtipovanejšie stávkové príležitosti, ktorými sa môžete inšpirovať.

Poradiť a pomôcť vám môžu aj analýzy nadchádzajúcich zápasov, ale aj športové spravodajstvo, kde môžete nájsť zaujímavé články a rozhovory s hráčmi. Nikdy neviete, ktorá informácia môže byť kľúčová. Ako ďalšiu formu podpory stávkujúcim, táto stávková kancelária ponúka aj týždenník Niké s najdôležitejšími udalosťami v športovom svete za uplynulý týždeň.

Redakcia radí: Najlepšia stávková kancelária Fortuna práve teraz poskytuje stávku bez rizika prehry až do 30 EUR!

Čo sa týka kurzovej ponuky, tej sa nedá nič vytknúť. Nájdete tu všetky športy a k dispozícii sú všetky druhy stávok. Ak ste priaznivcom Live tipovania, Niké vám ponúka aj túto možnosť. Navyše, príležitostne Niké vypíše kurzy aj na rôzne nie-športové podujatia a udalosti. Napríklad na víťaza parlamentných volieb, ale napríklad aj na víťaza speváckej súťaže Superstar.

Registrácia vám zaberie len pár minút a ako nový hráč získate možnosť čerpať 100 % bonus vášho počiatočného vkladu, maximálne však do výšky 300 eur. Ako aj v iných herniach, aj tu na získanie maximálnej možnej sumy bonusu potrebujete v priebehu 90 dní od registrácie prestávkovať 6-násobok prvého vkladu. Započítavajú sa pritom všetky tikety s minimálne troma stávkovými príležitosťami a celkovým kurzom aspoň 1,90. Rozdiel oproti iným stávkovým kanceláriám spočíva v tom, že bonus sa vám nepripíše na dvakrát, ale postupne, celkovo až na päťkrát. To znamená, že pri splnení podmienok len čiastkovo, získate patričnú, odpovedajúcu sumu bonusu.

Zaujímavosťou, ktorú Niké pre svojich zaregistrovaných tipérov ponúka, je Tipérska liga. Každý pracovný deň sú vybrané tri zápasy a každý víkendový deň až päť zápasov, pri ktorých si tipnete výsledok. Podľa úspešnosti získavate body a porovnávate sa s ostatnými tipérmi. Tí najlepší postupujú ďalej, kde hrajú medzi sebou o zaujímavé ceny.

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.