Tipsport
Naše hodnotenie: ODPORÚČAME ☑

Tipsport patrí medzi najlepšie stávkové kancelárie hneď z viacerých dôvodov. Tipovanie na Tipsport.sk so sebou prináša obrovský vstupný bonus až vo výške 4 000 € + 15 EUR zadarmo, žiadny manipulačný poplatok, vernostný program NetKonto, vyhodnotenia tiketu cez SMS, bohatú kurzovú ponuku s live stávkami a predovšetkým športovú televíziu TV Tipsport. V tejto televízií naživo a zadarmo vysiela Tipsport rok čo rok tisíce priamych prenosov vo vysokej kvalite – v ponuke je NHL, KHL, Tipsport Extraliga, Primera Division, Premier Liga, Španielsky pohár, z tenisu nechýba ATP, WTA, Grand Slamy, z basketbalu Euroliga a mnoho ďalších.

Výhodou je, že máte možnosť stávkovať, sledovať analýzy, priame prenosy a diskutovať s komunitou tipérov vo fóre – na jednom webe, pohodlne. Cez internet, na pobočke, i na mobile cez mobilnú aplikáciu. Na fóre možno nielen diskutovať, ale aj zverejňovať svoje tikety. Zábava, komfort, skvelé služby – to je www.tipsport.sk. Pre pravidelných vášnivých tipérov je tu šanca zapojiť sa do Tipsport ligy, ktorá sa hrá každý mesiac (najúspešnejší vyhrávajú na svoj účet Net Body, za ktoré je možné stávkovať) a medzinárodný stávkarský turnaj Tipcup o 60 000 EUR (vyraďovacie boje).

Kurzová ponuka Tipsportu je na vysokej úrovni

Samozrejmosťou je ponuka všetkých tradičných (hokej, futbal…) aj menej tradičných športov (baseball, šípky…). Ponuku možno charakterizovať ako komplexnú. Okrem tradičných druhov stávok ako dvojitá šanca, handicap, počet gólov a podobne, ponúka tipsport.sk aj kurzy na víťaza zápasu a počet gólov spolu, v jednom. Takéto kurzy sa šplhajú obvykle od 3,0 a vyššie. Potešiť vás môže aj stávka bez remízy, kde v prípade remízy získate svoj vklad späť.

Pri tenise nechýbajú stávky na počet setov, gamov, či bude, alebo nebude tiebreak, 1.set – konečný výsledok, výsledok zápasu a počet gamov v zápase v jednej stávke, presný výsledok zápasu na 3 sety a ešte omnoho viac.

Tipéri hokeja si prídu tiež na svoje. V ponuke je množstvo stávok – koľko padne gólov, počty gólov jednotlivých tímov, výsledok zápasu a počet gólov v zápase, kto prvý vsieti gól, presný výsledok zápasu, 1.tretina a konečný výsledok, víťazný rozdiel, stávka bez remízy, strelci gólov s vysokými kurzami. A to nie je všetko.

Pri futbale je ponuka úplne dostačujúca. Spomenúť môžeme aj stávky či bude, alebo nebude penalta, počet kariet, gól v určitých minútach zápasu, alebo stávku bez remízy.

Kurzová ponuka je teda komplexná s množstvom odvodených stávok.

Veľkou senzáciou v Tipsporte je novinka Cash out

Vďaka tejto službe si môžete vyplatiť tiket dopredu. Každému sa už stalo, že mu ušiel jeden, dva zápasy a z veľkej výhry nakoniec nepadlo ani euro. Odo dnes, keď si nebudete istý, že nejaký zápas/zápasy nevyjdú, stačí kliknúť na „Vyplatiť ihneď“ a tiket máte od tipsport.sk ihneď vyplatený. Pri výpočte hodnoty sa zohľadňuje vklad, súčin vyhodnotených príležitostí a koeficient zníženia rizika pri nevyhodnotených príležitostiach.

Najvyšší vstupný bonus na trhu – až 4 000 EUR + 15 eur zadarmo na tipovanie

Bonus do 4 000 EUR je rozdelený do troch skupín podľa výšky bonusu

  1. Prvá kategória zahŕňa počiatočný vklad do 100 eur. Pre získanie bonusu je potrebné staviť šesťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a hodnoty vstupného bonusu. Pre výpočet bonusu sa berú do úvahy všetky stávky uzavreté na internete s minimálnym kurzom 1,50. Tipujúci môže počas jedného dňa staviť maximálne 40 €.
  2. Druhou možnosťou je previesť na svoje hráčske konto úvodný vklad v rozmedzí od 100,01 do 400 eur. Systém akcie je prakticky rovnaký, no predsa len nájdeme pár rozdielov. Pre splnenie podmienok hry musíte prestávkovať na tipsport.sk osemnásobok. Tým pádom, ak vložíte na hráčske konto vklad v hodnote 150€ = 150€ bonus. Požadovaný obrat stávok (150+150)x8 = 2400 eur. Mení sa takisto aj minimálny kurz i suma, ktorú je možno staviť počas dňa. Minimálny kurz je 3,00 a denný súčet vkladov môže byť maximálne 200€.
  3. Tretia časť zahŕňa počiatočný vklad od 400,01 do 4 000€. Pre uplatnenie bonusu je ale nutné staviť desaťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu a vstupného bonusu.

Bonus je vyplácaný po častiach. Po pretipovaní 10% z hodnoty bonusu získate 10% bonusu. Ak by sme zobrali do úvahy vklad 100 EUR, to znamená, že nárok by ste mali na 100 EUR bonus, tak po pretipovaní prvých 120,00 EUR vám bude ihneď vyplatených 10,00 EUR.

Mobilné stávkovanie v Tipsporte

Tipsport.sk kráča ruku v ruke s dobou. Pre OS Android má Tipsport najrýchlejšiu a pohodlnú stávkarskú aplikáciu, kde je kompletná ponuka stávok, LIVE stávky a športové prenosy naživo.

Tipsport aplikácia je spravená aj pre iOS (iPhone, iPad) – samozrejme je zadarmo, rýchla, s kompletnou ponukou stávok, LIVE stávkami, výsledkovým servisom a prehľadom stavených tiketov. Dostupná 24 hodín denne.

Pre ostatné telefóny (OS Windows Phone, BlackBerry) je vytvorená špeciálna mobilná verzia m.tipsport.sk.

Vklady a výbery

Možnosti vkladu

Dobiť si hráčske konto na tipsport.sk možno platobnou, alebo debetnou kartou – VISA, MasterCard, Maestro, VISA Electro. V ponuke sú aj ePlatby – TatraPay, ePlatby a SporoPay. Vklady sú možné aj na ktorejkoľvek pobočke, prostredníctvom Skrill (Moneybookers) i Paysafecard. Tipsport neúčtuje za vklad žiadny poplatok (iba pri Paysafecard a to 5%). Limity min. a max. transakcie pri bankovom prevode sú bez obmedzenia, vklady na pobočke od 1 centu po 1 500 EUR, cez MoneyBookers 1 až 50 000 EUR, cez ePlatby 1 až 2 000 €, takisto aj cez debetné karty je limit do 2 000 €, pri paysafecard od 1 do 1 000 €.

Možnosti výberu

Možnosti výplat sú prostredníctvom bankového prevodu (30 až 3 000 EUR, poplatok podľa banky), na pobočke (1 až 1 000 EUR, bez poplatku) alebo cez Skrill (30 až 30 000 EUR, poplatok 1 % a 0,29 EUR z transakcie).

Mimochodom každý týždeň môžete vyhrať maximálne 300.000,- EUR. Solídny limit!

Naše hodnotenie: ODPORÚČAME ☑

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.