Informácie pre tipérov

Stávkujte LIVE – tipovanie, ktoré vás bude baviť!

Stávkovanie môžeme všeobecne rozdeliť na dva základné typy – klasické a LIVE stávkovanie. Hoci je klasické tipovanie stále najpopulárnejšie, LIVE stávkovanie si získava čoraz viac priaznivcov. V tomto článku si priblížime tento koncept tipovania a povieme si aj niekoľko výhod a ohrození.

LIVE stávkovanie umožňuje uzatvárať stávky aj na stretnutia, ktoré sa už začali. Takúto možnosť dnes ponúka prakticky každá stávková kancelária, medzi ktorými nechýba ani stabilná slovenská stávková spoločnosť Fortuna. Na www.iFortuna.sk si môžete pozrieť čo všetko Fortuna svojim tipérom v rámci LIVE stávkovania ponúka. Nechýbajú všetky obľúbené športy, jednotlivé zápasy sú prehľadne zobrazené a k dispozícii je aj kalendár najbližších zápasov prístupných pre živé stávkovanie.

Výhody

Flexibilita – už sa vám nestane, že tesne zmeškáte stávku na nejaký zápas, pretože sa už začal.

Dynamickosť – live stávky sú určené najmä tipérom, ktorí obľubujú adrenalínové situácie. Ide o dynamické stávky, ktorých vývoj sa môže meniť doslova každou minútou.

Reagovanie na vzniknutú situáciu – pred začatím stretnutia si nikdy nemôžete byť istí tým, ako bude prebiehať. V zápase sa môže udiať významný zvrat a v prípade, že ste si stavili bežnú stávku, už vám zostáva len dúfať. Pri stávke „naživo“, ale môžete na vzniknutú situáciu promptne zareagovať.

Lepšie využívanie doplnkových stávok – pred začatím zápasu sa veľmi ťažko stávkuje na počet gólov, rohov, žltých kariet a podobne. Avšak ak stretnutie sledujete naživo dokážete tieto veci efektívnejšie odhadnúť podľa toho akým štýlom tímy hrajú.

Kde stávkovať LIVE

Širokú ponuku LIVE stávok ponúka kancelária iFortuna.sk. Okrem toho vysiela aj priame prenosy zadarmo a vstupný bonus až do výšky 100 EUR.

Riziká

Potreba prehľadu a skúseností – ak chcete tipovať podľa toho, ako sa zápas vyvíja, musíte vedieť ako na situáciu budú reagovať konkrétne tímy. Je potrebné mať prehľad o tom ako tímy hrajú. Ak niekto zápas otočí ak prehráva alebo naopak sa súperovi odovzdá.

Živé pozeranie – live tipovanie má význam vtedy, ak dané stretnutie môžete aj reálne sledovať. Z tabuliek totiž nevyčítate tak veľa ako zo sledovania prenosu. Ak však chcete stávkovať naživo na veľmi veľa zápasov, ťažko si udržíte o každom z nich dostatočný prehľad.

Strata kontroly – rizikom live tipovanie je, že prebieha v rýchlom tempe a je potrebné robiť okamžité rozhodnutia. Ľahko tak môžete stratiť prehľad o svojom finančnom konte.

Redakcia serveru sportovetipovanie.sk odporúča tipovať LIVE vo Fortune. Zaregistrujte sa na iFortuna.sk.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.