Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Svitá na lepšie časy: Fortuna zrušila manipulák na všetky online stávky!

zrušenie MPStávková kancelária Fortuna dnešným dňom urobila výrazný krok dopredu. Rozhodla sa zrušiť manipulačný poplatok pri všetkých podaných tiketoch na internete. Na stránke www.ifortuna.sk je tak tipovanie ešte ľahšie a zábavnejšie. Pokiaľ ešte nemáte založený hráčsky účet neváhajte a zaregistrujte sa hneď teraz, pretože teraz sa to rozhodne oplatí.

Stávková kancelária Fortuna ponúka na Slovensku možnosť online tipovania od roku 2007. Za viac ako 7 rokov sa Fortuna udomácnila na slovenskom trhu a v súčasnosti dokonca patrí medzi najväčšie stávkové kancelárie v strednej Európe. Fortuna dlhodobo ponúka široké spektrum stávkových príležitostí.

  • Okrem jednoduchých stávok zahŕňa aj veľký počet špeciálnych príležitostí ako napríklad stávky na počet gólov, stávka bez remízy, handicapy, tipy na presné výsledky, či čiastkové tipy na jednotlivé tretiny resp. polčasy.
  • Takisto je tipovanie veľmi prehľadné a jednoduché.
  • Ďalšími výhodami je dostupné živé sledovanie zápasov a tipovanie cez mobil.

Pre všetkých prihlásených užívateľov je tu možnosť sledovať svoje zápasy prostredníctvom živých prenosov. iFortuna.sk vysiela live prenosy zo športových udalostí z holandskej futbalovej ligy, hokejovej KHL, či basketbalovej NBA. Okrem toho ponúka Fortuna množstvo tenisových prenosov z turnajov po celom svete i prenosov z hádzanárskej Ligy majstrov. Samozrejme, popri sledovaní zápasov môžete využiť aj širokú ponuku LIVE zápasov a staviť si v priebehu zápasu na svojho favorita. Oddnes ale už bez manipulačnej prirážky, ktorá ešte včera mala hodnotu 6% zo staveného vkladu.

Navyše pri novej registrácii môžete dostať vstupný bonus až vo výške 100€, čo tiež patrí medzi najvyššie vstupné bonusy medzi stávkovými kanceláriami a k tomu ešte získate stávku bez rizika v hodnote 20 EUR.

Využite ponuku stávkovej kancelárie a vyhnite sa zbytočnému manipulačnému poplatku a vytvorte si hráčsky účet na stránke Fortuny.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.