Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Tipsport spustil unikátnu novinku: Cash out!

Stávková kancelária Tipsport opäť prináša svojim zákazníkom atraktívnu novinku. Svoju výhru si totiž môžu nechať vyplatiť ešte predtým, ako sa na ich rozohranom tikete rozohrá stretnutie o ktorom nie sú úplne presvedčený, že vyjde. Stačí sa len zaregistrovať na www.tipsport.sk, dodržať jednoduché pravidla hry a zisk vám už rozhodne neujde.

Každému tipujúcemu sa už určite stalo, že sa mu tiket fantasticky rozbehol a keď prišlo na posledný zápas, akoby sa šťastie odklonilo na druhú stranu. Dnes sa ale takýmto nepríjemnostiam môžete vyhnúť.

Pokiaľ si nie ste istý, že vám posledný zápasy, respektíve zápasy vyjdú, stačí kliknúť na tlačidlo „Vyplatiť ihneď“ a pripísať si výhru na svoje hráčske konto. Pri výpočte hodnoty sa zohľadňuje vklad, súčin vyhodnotených príležitostí a koeficient zníženia rizika pri nevyhodnotených príležitostiach. Namiesto obhryzených nechtov si tak doprajte sladký pocit z výhry. Novinku CASH OUT je možné využiť pri Sólo stávkach, AKU, Kombinátor, Maxikombinátor, Extratip, a takisto aj pri tiketoch zaradených do Tipligy.

Samozrejme, akcia CASH OUT si vyžaduje dodržať isté podmienky. Využiť túto službu nie je možné v prípadoch, keď je zápas rozohraný, zapojený v súťažiach Tipcup a ATP Cupoch alebo ak sa na tikete už nachádza prehraná udalosť. Takisto CASH OUT nie je dostupný pri LIVE stávkach a pri podaných tiketoch na pobočke. Tipovanie prostredníctvom internetu je tak opäť výhodnejšie. Vďaka tipovaniu cez hráčske konto sa vyhnete zbytočnému manipulačnému poplatku, môžete sledovať priame prenosy z rôznych odvetví športu, získať atraktívne bonusy, a dokonca vyhnúť sa aj zbytočnému stresu z prehry. Bližšie informácie nájdete na oficiálnej stránke www.tipsport.sk.

Príďte si pre svoju výhru k nám. Zaregistrujte sa na tipsport.sk a vyhrávajte každý deň. Navyše, novinke CASH OUT vás uchráni pred červenými krížikmi na vašom tikete. Vyhnite sa zbytočnému riziku a nechajte si vyplatiť vašu výhru okamžite – stačí kliknúť len na „Vyplatiť ihneď.“ Bavte sa a vyhrávajte s Tipsportom!

Foto: ©Sebastian Duda/fotky&foto

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.