Informácie pre tipérov

Tipuj zápasy v najväčšej tipovačke a vyhraj peniaze!

Kurzové stávky na tipermesiaca.skZapojte sa do súťaže o peniaze respektíve kredity na tipovanie zápasov na TiperMesiaca.sk a hrajte každý mesiac o celkovo 100 EUR! Je na vás, čo s výhrou spravíte! V tejto tipovačke sa tipuje ako v skutočnej stávkovej kancelárií.

Vždy v 1., 8., 16. a 24. deň v mesiaci je v sekcii kurzových stávok pridaných 10 nových zápasov, na ktoré môžete staviť 20, 40, 60, 80 alebo 100 bodov a podľa vypísaného kurzu na stávku už získate potenciálny počet bodov. Na každý zápas sa vypisujú tri klasické stávky – 1, X a 2.

Mimochodom stávky sa vyhodnocujú v tie dni, kedy sú pridávané aj nové zápasy. Výnimka platí len pre stávky podané po 24. dni. Tie sú vyhodnotené posledný deň v mesiaci, kedy je ukončené kolo.

Začiatok nového mesiaca začínate s 2000 bodmi a čo je skvelé, tipovať možno aj keď ste v mínuse.

Koľko je výhercov?

Každý mesiac je nové kolo, z ktorého vzídu štyria výhercovia. Prvý vyhrá 40.00 €, strieborná priečka vám vynesie 30.00 €, bronz je ohodnotený sumou 20.00 € a štvrtý, teda posledný výherca daného kola vyhrá 10.00 €.

Výhra vám bude pripísaná na hráčske konto vo Fortune a je na vás, či ju zhodnotíte a stavíte si, alebo si peniaze necháte vyplatiť.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.