Informácie pre tipérov

Tipujeme cez mobil a tablet ešte komfortnejšie

Technologický vývoj z posledných rokov zabezpečil, že tak ako veľa iných vecí, aj stávkovanie je jednoduchšie a príjemnejšie. Tipovanie ako také si aj vďaka tomu získava nových a nových fanúšikov. Dnes už totiž nemusíte ísť do stávkovej kancelárie, hľadať výhodné stávkové príležitosti vo vytlačenej kurzovej ponuke, tlačiť sa medzi inými tipérmi a čakať v rade pri okienku.

Už pomerne dávno existuje pre všetkých stávkujúcich možnosť tipovať online prostredníctvom počítača, no v poslednej dobe sa výrazne rozmáha tipovanie cez mobil, či tablet. Vďaka tomu získavajú tipéri absolútnu voľnosť a pohodu. V dnešnej dobe, keď prakticky každý vlastní telefón s internetom, je teda možné tipovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Stávková kancelária iFortuna.sk ponúka pre svojich online stávkarov všetko čo potrebujú. Všetky možnosti stávkovania a typy stávok, ktoré nájdete na oficiálnej stránke www.ifortuna.sk, nájdete aj pri mobilnom prístupe. A čo je najdôležitejšie, mobilné stávkovanie je dostupné pre každého, bez ohľadu na to aký operačný systém vo svojom telefóne má. Či už využívate iOS, android, Windows Mobile alebo ste fanúšikom Blackberry, môžete pohodlne tipovať zo svojho mobilu. Vo svojom mobilnom zariadení môžete bez problémov využiť aj zložitejšie stávky ako MAXIKOMBI, MAXIKOMBI Live alebo aj rýchlostávka live. V prípade, že máte záujem stávkovať zo svojho mobilu alebo tabletu, máte dve možnosti. Buď si zo stránky Fortuny stiahnete do mobilu prepracovanú aplikáciu alebo budete tipovať vo webovom prehliadači. Ak ste voči mobilnému stávkovaniu skeptickí a chceli by ste vedieť ako presne vyzerá rozhranie, ktoré vo svojom mobile uvidíte, kliknite si na mob.iFortuna.sk, kde uvidíte presne to, čo by ste videli aj v mobile.

Fortuna stále nezabúda ani na tých, ktorí ešte neprišli na chuť moderným smartfónom a preferujú starú dobrú klasiku. Pre stávkarov so staršími modelmi telefónov je pripravená samostatná webstránka prispôsobená pre mobilný internetový prehliadač. Vo Fortune teda každý tipér s mobilným telefónom stávkuje rýchlo, bezpečne a komfortne.

Foto: ©nanaplus, georgejmclittle/fotky&foto

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.