Informácie pre tipérov

Tipujeme NHL – čo by sme mali vedieť

NHL a Henrik
Henrik Lundqvist v akcii – hviezda NHL, aktuálne brankár New York Rangers.

Kanadsko-americká NHL je najpopulárnejšou hokejovou ligou sveta. Okrem bežných fanúšikov púta aj pozornosť tipujúcich z celého sveta. Zároveň však všeobecne platí, že sa na NHL tipuje veľmi problematicky. Poďme si preto povedať niekoľko faktov, ktoré je dobré pri stávkovaní na NHL vedieť.

Vysoké kurzy

Asi najpríjemnejšou časťou tipovania na NHL je sledovanie kurzov. Prakticky je jedno aký zápas a aký tip si vyberiete, takmer vždy môžete očakávať kurz minimálne 1,6. Aj to v prípade, že hrá favorit. Ak ide o súboj v strede tabuľky, kurzy sú zvyčajne vzácne vyrovnané, niekde na úrovni 2,50.

Stávka na zápas/Stávka na konečný výsledok

Typické pre tipovanie na zápasy NHL je rozhodovanie sa či staviť na výsledok zápasu po riadnom hracom čase alebo staviť na konečný výsledok. Na konečný výsledok sú vždy o niečo nižšie (no stále príjemné) kurzy, a to najmä preto, že konečným výsledkom nemôže byť remíza. Ak si chcete stávku poistiť, zvoľte konečný výsledok, a ak chcete lepší kurz a svojmu favoritovi veríte, tipujte na výsledok po riadnom hracom čase.

Počet gólov

Zaujímavou stávkou je stávka na počet gólov. A to obzvlášť vtedy ak štatistiky naznačujú prestrelku. NHL je najdynamickejšia liga, v ktorej padá veľa gólov, a to aj vďaka úzkemu klzisku. Len málokedy sa stretneme s extrémne nízkym skóre.

Domáce prostredie

V NHL hrá domáce prostredie veľkú rolu. Pravidelne sú zápasy vypredané takže sa každý domáci tím môže tešiť na hlučnú podporu. Najmä pri vyrovnaných tímoch môže byť toto kľúčový faktor úspechu.

Obľúbená stávka na strelcov

Obľúbenou a často využívanou stávkou je stávka na strelca gólu. Sú tu pomerne vysoké kurzy a to dokonca aj na obávaných strelcov, ktorí sú vo forme. Čo je ešte lepšie, je možné kombinovať viacerých strelcov v rámci toho istého zápasu a vygenerovať si vysoký kurz na tikete.

Menej je niekedy viac

NHL je nevyspytateľná liga, kde o prekvapenia a rýchle zvraty nie je núdza. Snažte sa dávať na jeden tiket maximálne 3 zápasy. Aj tie tri zápasy vám vygenerujú pekný kurz.

Kde stávkovať na NHL

Výbornú kurzovú ponuku a množstvo stávok na NHL ponúka stávková kancelária iFortuna.sk – stávky bez remízy (v prípade remízy získať späť svoj vklad), počet gólov, zápas/počet gólov v jednom, výsledok počas tretín, presný výsledok, vysoké kurzy na strelcov gólov a mnoho ďalších odvodených stávok. Okrem toho vysiela aj priame prenosy zadarmo s možnosťou stávkovať LIVE a vstupný bonus až do výšky 100 EUR.

Foto: pixmac.sk, Benjamin Reed – flickr

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.