Informácie pre tipérov

Typy stávok na ľadový hokej

Ľadový hokej - NHLĽadový hokej je jedným z najpopulárnejších stávkarských športov. A má na to aj predpoklady. Veľa ľudí ho sleduje, televízne prenosy sú dostupné a aj médiá mu venujú extrémnu pozornosť. Práve preto má hokej v kurzovej ponuke každej stávkovej kancelárie významné miesto. Ak patríte medzi hokejových nadšencov a radi si na zápas aj stavíte, prečítajte si aké máte pri tipovaní na hokej možnosti.

Prečítajte si naše články a tipujte ešte výhodnejšie

Klasická stávka 1X2

Typická stávka, rovnaká pre všetky športy – víťazstvo domácich, hostí alebo remíza. Pre hokejové stávky to znamená pomerne vysoké kurzy, ale aj s tým súvisiace riziko. Hokej je rýchla hra, v ktorej sa skóre môže otočiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

1X a X2 vs. Stávka bez remízy

V prípade, že nechcete riskovať alebo si vyššie riziko nemôžete dovoliť, svoj tip si môžete trochu poistiť. Jednou z možností je staviť na 1X, respektíve X2. Kurzy sú samozrejme nižšie, ale zase nie zanedbateľné. Inou alternatívou je stávka bez remízy. Pri tejto stávke sa v prípade remízy kurz mení na 1,00.

3. Handicap

Ďalšia poistka. Ku konečnému skóre vášho vybraného tímu bude pripočítaný istý počet gólov. Tento druh stávky je vhodný najmä vtedy ak máte podozrenie, že zápas by mohol byť vyrovnaný.

4. Počet gólov

Obľúbená stávka mnohých tipérov. Počet gólov úzko súvisí s formou celého tímu, ale aj so streleckou presnosťou kanonierov, na ktorých tím stojí. Sledujte štatistiky a zistite si koľko gólov priemerne ten daný tím skóruje a inkasuje. Nezabudnite si pozrieť aj históriu vzájomných zápasov, ktorá môže veľa napovedať o tom ako sa zápas bude vyvíjať.

5. Strelec gólu

V súčasnosti asi najpopulárnejší typ stávky pri stávkovaní na hokej. Táto stávka má dve nesporné výhody. Permanentne vysoké kurzy a možnosť kombinovať viacerých strelcov (hoci aj v rámci toho istého zápasu) na jeden tiket. To logicky vyústi do veľmi pekných celkových kurzov. Trafiť správneho strelca však nie je jednoduché. Sledujte komu sa darí a strieľa veľa gólov, ale všímajte si aj hru celej päťky. Ak je celá päťka zohratá a trávi veľa času v súperovej tretine určite dá ten konkrétny hráč viac gólov. Všeobecne je potrebná dobrá znalosť stratégie tímu a vedomosti o všetkých hráčoch. Ak niekto hrá vo štvrtej päťke a priemerne strávi na ľade 5 minút – asi ťažko dá gól.

Výbornú kurzovú ponuku a množstvo stávok na hokej ponúka stávková kancelária iFortuna.sk. Okrem toho vysiela aj priame prenosy zadarmo s možnosťou stávkovať LIVE a vstupný bonus až do výšky 100 EUR.

Foto: pixmac.sk, Benjamin Reed – flickr

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.