Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

V Tipsporte oddnes už nebudete platiť manipulačnú prirážku 6%!

Tipsport bez MPStávková kancelária Tipsport prichádza na trh s veľkou novinkou. Po vzore ostatných zahraničných stávkovaných kancelárii, Tipsport.sk ako prvá na Slovensku od dnešného dňa ruší pri podávaní predzápasových stávok i LIVE stávok manipulačný poplatok! Tipujúci sa tak majú na čo tešiť.

Už žiadne zbytočné poplatky! Aj tak by sa dala nazvať ponuka s ktorou na slovenský trh prišla stávková kancelária Tipsport. Dňa 13.2. 2015 Tipsport ponúka svojim zákazníkom ešte komfortnejšiu možnosť pre tipovanie. Tipujúci si od dnešného dňa zaplatia za svoj tiket iba toľko, koľko sú sami ochotní vložiť. To zanemená, že všetky stávky na webe Tipsport.sk sú bez manipulačného poplatku, vrátané LIVE stávok, či populárnych eDostihov. Vďaka internetovému tipovaniu tak môžu tipujúci ušetriť množstvo eur, ktoré následne môžu použiť na ďalšie tipovanie, alebo na to, čo sami uznajú za vhodné.

Dôležité je ale poznamenať, že vzniknuté zmeny sa nejako neprejavia na kvalitne kurzov. Práve naopak. Tipsport aj naďalej bude ponúkať obrovské množstvo stávkových príležitostí. V porovnaní s ostatnými slovenskými stávkovými kanceláriami, Tipsport ponúka najväčšiu škálu kurzových príležitosti, vrátané špeciálnych stávok na počet gólov/ gemov, stávok na presné výsledky, či rôzne handicapy. Tradičnou výhodou internetového stávkovania je aj možnosť sledovať zápasy v priamych prenosoch prostredníctvom TV Tipsport.

Tipujúci si môžu z pohodlia domova vychutnať prenosy z Českej extraligy, švédskej Elitserien, KHL, či kanadsko-americkej NHL. Priaznivci futbalu si prídu na svoje pri prenosoch z tých najlepších svetových futbalových líg. Na stránke Tipsportu môžete sledovať kompletnú porciu zápasov z La Ligy, Serie A, alebo francúzskej Ligue 1. Takisto Tipsport TV ponúka prakticky každý deň tenisové prenosy z turnajov ATP, WTA a samozrejme nevynecháva ani grandslamové turnaje. Široké spektrum športových prenosov dopĺňajú prenosy z basketbalu, hádzanej či volejbalu.

Navyše stávková kancelária Tipsport.sk ponúka rôzne benefity. Pri novej registrácii ponúka vstupný bonus 100 €, čo tiež patrí medzi najvyššie vstupné bonusy medzi stávkovými kanceláriami. Pomocou zdieľania svojich analýz na sociálnych sieťach Facebook a Twitter dostávajú tipujúci tzv. nety, ktoré neskôr môžu použiť na ďalšie tipovanie. Takisto pri tipovaní zápasov sú pre všetkých dostupné prehľadné tabuľky, štatistiky vzájomných zápasov, či aktuálnej formy v domácom prostredí alebo v zápasoch vonku.

S Tipsportom vám tak neunikne žiadny dôležitý zápas! Navyše pri stávkovaní sa oddnes vyhnete manipulačnému poplatku, a tak zaplatíme len za svoj vklad. Tak neváhajte a vyberte si z bohatej kurzovej ponuky na www.tipsport.sk už dnes!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.