Grandslamové turnaje v kocke

Wimbledon 2015 – dátum, výsledky, rozpočet, obhajcovia titulu

Wimbledon je najstarší a zároveň najslávnejší tenisový turnaj na svete, ktorý patrí do kategórie Grand Slamov a nie len tento rok ťahá oči obrovského počtu fanúšikov. Wimbledon 2015 znamená v poradí už 129. ročník, ktorý sa koná od 29. júna až do nedele 12. júla 2015 a celkový rozpočet činí 26 750 000 £.

Náš tip: Stavte si BEZ RIZIKA PREHRY!

Víťazi si do rebríčka pripíšu 2 000 bodov. Kto sa bude v roku 2015 tešiť najviac?

Obhajcovia titulu 2014

  • V mužskej dvojhre sa tešila aktuálna tenisová jednička Novak Djoković, ktorý v päťsetovej bitke porazil Rogera Federera.
  • Ženská dvojhra predstavovala finálový súboj českej tenisovej jednotky Petry Kvitovej, ktorá ľahko porazila Eugenii Bouchardovú z Kanady.
  • Víťazi štvorhier: mužská štvorhra Vasek Pospisil / Jack Sock, ženská štvorhra Sara Erraniová / Roberta Vinciová, zmiešaná štovrhra Nenad Zimonjić / Samantha Stosurová
  • Viete, kto zvíťazí tento rok? Využite svoje športové znalosti a pretavte ich na veľké peniaze. Skvelé kurzy a obrovské množstvo odvodených stávok nájdete na iFortuna.sk. Tipnite si na víťaza celého turnaju, jednotlivých zápasov, alebo vyskúšajte odvodené stávky – počet setov, gemov, či bude, alebo nebude tiebreak a mnoho ďalších.

Tento Grand Slam sa bude hrať ako už od roku 1877 na trávnatých dvorcoch v londýnskom All England Lawn Tennis and Croquet Clubu.

Výsledky Wimbledon 2015

V sekcii tenisových výsledkov v časti “Wimbledon” nájdete všetky výsledky Wimbledon 2015 s kompletnými informáciami. Samozrejme nechýbajú live výsledky – teda aktuálne výsledky. Všetky podstatné informácie na jednom mieste – prehľadne a zadarmo.

Sumár recenzie
Dátum
Naše hodnotenie
51star1star1star1star1star

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.