Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Získaj až 10 € od Tipsportu za prvý vklad + vstupný bonus 100 EUR!

10€ od TipsportuStávková kancelária Tipsport pripravila pre svojich zákazníkov veľké prekvapenie. Od začiatku marca ponúka pre každého nové zákazníka, ktorý si založí hráčsky účet, šancu získať navyše vstupný bonus vo výške 100 € + ďalších 10€ navyše. Spomínaná akcia ale neplatí pre už zaregistrovaných hráčov. Vzťahuje sa totiž len na nových zákazníkov Tipsportu, ktorý si od 1. marca do dňa 14.3 2015 založia hráčsky účet na stránke www.tipsport.sk. Na využite tejto skvelej ponuky tak majú záujemcovia už len posledných 10 dní.

Po zrušení manipulačného poplatku tak www.tipsport.sk prichádza s ďalšou novinkou – bonus až vo výške 10€. Pre získanie bonusu si stačí vytvoriť hráčsky účet najneskôr do 14.3.2015 a do 15.3. 2015 uskutočniť svoju prvú dotáciu. Maximálna suma bonusu je 10€. V prípade splnenia jednoduchých požiadaviek sa tak pripíše na hráčske konto tipujúcich nielen nimi vložená čiastka, ale za následne tipovanie aj ďalších 1000 netov. Dobíjanie hráčskeho účtu je veľmi jednoduché. Zákazník si môže vybrať, či uprednostní priame vloženie vkladu na pobočke Tipsportu, alebo prenesie svoje peniaze na hráčsky účet prostredníctvom bankového prevodu cez internet. Každopádne táto akcia platí len pre novoregistrovaných klientov.

Druhou spomínanou výhodou je, že tipujúci môžu získať už dlhšiu dobu stále platný vstupný bonus vo výške 100€ po splnení nasledujúcich kritérií. Po jednoduchej registrácii je potrebné, aby si nový klient vložil na svoje hráčske konto vklad, od ktorého sa bude odvíjať aj výška jeho bonusu. Vstupný bonus je totiž stanovený vo výške 100 % z hodnoty prvého vkladu. To znamená, že ak si na svoj účet vložíte napríklad 10€, tak spomínanú čiastku si pripíšete vo forme bonusu na svoje konto. Následne je ale potrebné staviť si celkovo desaťnásobok hodnoty prvého vkladu na hráčsky účet. Bližšie informácie a takisto aj kompletné podmienky nájdete na internetovej stránke www.tipsport.sk v sekcií Bonusy.

Výhodou je, že tzv. nety sa dajú využiť nielen pri podaní predzápasových tiketov, ale aj pri stavení LIVE stávok. Prípadná výhra sa samozrejme pripíše na konto už v podobe eur. Navyše, stávková kancelária Tipsport dlhodobo ponúka svojim klientom ten najkvalitnejší servis, vrátane bohatej kurzovej ponuky. V nej tipujúci nájdu široké spektrum stávkových príležitosti, v ktorých nechýbajú okrem stávok na zápas aj špeciálne stávky – stávka na strelca gólu, počet gólov v zápase, stávka bez remízy a pod. V ponuke jednej z najväčších stávkových kancelárii v strednej Európe nájdete aj menej tradičné športy ako napríklad snooker, šípky, golf, rugby či bedminton. Okrem toho ponúka aj veľmi populárne e-dostihy s ktorými zažite množstvo zábavy.

V priebehu posledných 10 dní tak máte jedinečnú šancu získať na svoje konto fantastické bonusy až vo výške 110€. Tak neváhajte, zaregistrujte sa a vyhrávajte s Tipsport.sk!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.