Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Získajte bonus v stávkovej kancelárií Tipsport (100eur)

Obľúbená stávková kancelária Tipsport si pre nových hráčov pripravila šťavnatý vstupný bonus 100% až do výšky 100€. Čo to znamená? Oných 100% predstavuje to, že bonus je stanovený vo výške 100 % z hodnoty prvého vkladu na Hráčsky účet (keď spravíte vklad napríklad 50€, získate nárok na bonus v hodnote 50€).

Bonus získate tak, že sa zaregistrujte na Tipsport.sk a počas registrácie zaškrtnete políčko, že máte záujem o bonus. Následne treba spraviť vklad a do 6 mesiacov odo dňa, kedy ste spravili vklad pretočiť danú sumu 10x. Dobrou správou je to, že sa do bonusu započítavajú všetky stávky a to s minimálnym celkovým kurzom na tikete 2:1.

Tipsport okrem iného ponúka tisíce priamych prenosov ročne a k ním aj výhodné LIVE stávky. Sledujte naživo NHL, alebo Primera División a stávkujte. Užívajte si šport s Tipsportom. Neváhajte a zaregistrujte sa v Tipsporte!

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.