Online stávkové kancelárie - bonusy a akcie

Získajte šťavnatý vstupný bonus 150 eur v DOXXbete

Stávková kancelária DOXXbet.sk poskytuje vkladový bonus pre nových hráčov. T.j. bonus predstavuje percentuálny podiel z vášho prvého vkladu a to 50% do 150.00 €. Jednoduchá matematika, ak chcete bonus vo výške 50 EUR, dobite sa 100-eurami a pod. Tipéri, ktorí chcú vydojiť DOXXbet čo najviac, by mali spraviť svoj prvý vklad v sume 300 EUR a po splnení podmienok si peniaze jednoducho vytiahnuť, alebo reinvestovať spät do dobrých stávok.

Podmienky získania bonusu

  • Váš prvý vklad v stávkovej kancelárií DOXXbet treba pretočiť minimálne 10 krát a to na 10 rôznych tiketoch. Kurz musí byť rovný, alebo väčší ako 2.
  • Ak sa budú opakovať rovnaké tipy na tú istú udalosť, nerátajú sa do podmienok resp. čiastky, ktorú treba pretočiť. Teda ak vytvoríte tri tikety na jeden zápas, nezapočíta sa ani jedna stávka.
  • Podmienky je potrebné splniť do 60 dní. O bonus treba potom požiadať v hráčskom konte v sekcii Správca účtu -> Vstupný bonus. V tejto sekcii vidíte aj čo už ste splnili a čo ešte treba spraviť, aby boli všetky podmienky dokonané.
  • Vklad treba vykonať do 7 dní odo dňa registrácie.
  • Do sumy, ktorú treba prestávkovať sú započítavané všetky tikety s daným kurzom, ale rozpisové a skupinové stávky sú vylúčené z podmienok pre získanie 50% bonusu z vášho prvého vkladu.

Neváhajte a tipujte výhodnejšie! Zaregistrujte sa na DOXXbet.sk a užívajte si pohodlné stávkovanie a exkluzívne promo akcie.

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo »

Pridať komentár

sportovetipovanie.sk, s nami tipujete výhodnejšie. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.

Copyright © 2013 - 2019 · Beka Media s.r.o. - všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Cookies | Dizajn navrhli Theme Junkie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.